Fantastičan meč mogla je da gleda budvanska publika u derbiju osmog kola Prve crnogorske futsal lige između domaćeg Cezara i ekipe Studentskog doma iz Podgorice. Domaći su bolje otvorili meč, već nakon nešto više od  pet minuta vodili sa 2:0. Trgli su se tada Studenti, igrali bolje, stvarali šanse, ali je odlični golman domaćih Husar u prvom poluvremenu bio nesavladiv. Domaći su prijetili iz kontranapada, a jednu takvu situaciju Bajić je završio odličnim neodbranjivim udarcem, za visokih 3:0 u 18.minutu. S tim rezultatom se i otišlo na odmor. Trener studenata Marković je na poluvremenu svojim igračima dao prave savjete, u nastavku meča igrala je samo jedna ekipa – Studenti su dominirali i veoma dobrom igrom i realizacijom stigli do zasluženog preokreta. Pogađali su po dva puta Mirković i Šušić, po jednom Nikolić i Radonjić za velikih 3:6 u 39.minutu. Sve što su domaći uspjeli do kraja je počasni pogodak u poslednjem minutu utakmice. Ovom pobjedom Studenti su stigli na diobu druge pozicije na tabeli, sa tri boda ali i utakmicom manje od lidera, ekipe Bajo Pivljanin.

Cezar – Studentski dom 4:6 (3:0)
Mediteranski sportski centar Budva, gledalaca oko 200
Strijelci: Jakovljević 4′, Popović (ag) 6′, Bajić 18′, Husar 40′ za Cezar, Nikolić 26′, Šušić 28′, 39′, Mirković 32′, 35′, Radonjić 36′ za Studentski dom.
Žuti kartoni: Tomašević, Bajić (Cezar), Zejak, Popović, Vidaković (Studentski dom).
Cezar: Husar, Zec, Jakovljević, Nikolić, Bajić, Tomašević, Spalević, Gurzaković, Skenderi.
Studentski dom: Vučetić, Popović, Rakočević, Vidaković, Radonjić, Mirković, Zejak, Nikolić, Šušić, Novaković.

U narednom kolu Studentski dom dočekuje ekipu Mirabile mode.