Za vikend su u sali SKC UCG odigrane tri utakmice trećeg kola Studentske lige Crne Gore u  košarci. U gradskom derbiju, Fakultet za sport i fv je pobijedio studente Filološkog fakulteta rezultatom 71:55. Od početka susreta, predvođeni fantastičnim Džogazovićem (32p), momci sa Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje nametnuli su žestok tempo igre pa su već do poluvremena imali 11 poena prednosti. Ni u drugom poluvremenu odnos snaga na terenu se nije mijenjao, pa se pobjednik susreta nije dovodio u pitanje.

Ekonomski fakultet je uz dosta problema slavio protiv kvalitetne ekipe Građevinskog fakulteta rezultatom 36:34. Građevinari su imali šest sekundi za poslednji napad ali ga nijesu iskoristili pa je Ekonomski fakultet pobjedom ovjerio prvu poziciju u grupi B.

I ETF je obezbijedio prvu poziciju u grupi A pobjedom protiv Medicinskog fakulteta rezultatom 57:51.