Za vikend je u organizaciji Studentskog sportskog saveza Crne Gore i Opštinskog studentskog sportskog saveza Podgorica nastavljeno takmičenje u  trećem po redu Studentskom kupu Crne Gore u Minifudbalu.

U balon Sali Oš „Štampar Makarije“ odigrani su četvrtfinalni i polufinalni mečevi  a u finale su se zasluženo plasirale ekipe Ekomen X i ETF 1.

Ekomen X je do finala došao sa dvije ubjedljive pobjede, u četvrtfinalu 6:0 protiv ekipe Bijelo Polje a u polufinalu 5:1 protiv ekipe Fk Dojč.  Nešto teži put do finala imala je ekipa ETF1 koja je u četvrtfinalu tek nakon penala iz daljeg takmičenja izbacila ekipu Petrus, dok je u polufinalu furioznom igrom u drugom poluvremenu ubjedljivo savladala ekipu Harčester united rezultatom 7:3.

Rezultati i strijelci:

Četvrtfinale:

Harčester united : Morlaci 7:5 (3:2)

Sudije: Momo Saveljić I Gvozden Loncović

Strijelci: Bakrač u 7. i 38, Ramović u 9, 15, 39, Dedović u 35. i Vukčević u 36. minutu za Harčester United, Potpara u 8, 10, 39, Jovanović u 28. i Zlajić u 39.minutu za Morlaci.

Harčester united: S.Popović, Ramović, Vukčević, Radović, Đuričković, Dedović, Bakrač, Milikić, U.Popović

Morlaci: Prelević, Savković, Jovanović, Zlajić, Bubanja, Ćosović, Potpara

Bijelo Polje : Ekomen X  0:6 (0:2)

Sudije: Momo Saveljić i Gvozden Loncović

Strijelci: Šćekić u 12, 25, 38, Sekulić u 15. Ajković u 21. i Vukčević u 30. minutu za Ekomen X.

Bijelo Polje: Puzović, Ljuca, Ećo, Mehmedović, Zeković, Pejović, Bigović, Nikolić, Muzurović

Ekomen X: Stanković, Vukčević, Šćekić, Mijović, Ajković, Rabrenović, Radulović, Vukašinović, Sekulić, Radević

Fk Dojč : E doktore 3:0 službeno

Petrus : ETF1 3:3 (3:1) – nakon penala 5:6

Sudije: Gvozden Loncović i Milutin Lukovac

Strijelci: Mrvaljević u 18. Nešović u 18. i 19. minutu za Petrus, Đokić u 2. Jovanović u 25. i Babović u 26. minutu za ekipu ETF1.

Strijelci iz penala: Mrvaljević i Nešović za Petrus, Babović, Jovanović i Đokić za ETF1

Petrus: Vujović, Ademović, Jelušić, Mrvaljević, Nešović, Đukanović

ETF 1: Jovanović, Čekić, Tošić, Đokić, Babović, Jovović, Dulović

Polufinale:

Harčester united : ETF1  3:7 (1:2)

Sudije: Gvozden Loncović i Vesko Čađenović

Strijelci: Popović u 13. Bakrač u 33. i 39. minutu za Harčester united, Jovanović u 4. i 30, Gašević u 10, 24, 25, Babović u 21. i Tošić u 33. minutu za ETF1.

ETF 1: Jovanović, Čekić, Tošić, Đokić, Babović, Jovović, Dulović, Gašević

Fk Dojč : Ekomen X  1:5 (0:2)

Strijelci: Ivanović u 33. minutu za Fk Dojč, Vukčević u 10. Radulović u 18. Šćekić u 22. i 37, Vukašinović u 24. minutu za ekipu Ekomen X.

Fk Dojč: Pajović, Bogić, Ivanović, Delijić, Bujičić, Vučinić, Radonjić

Finale i meč za treće mjesto na programu su u nedelju 28. Oktobra u balon sali Oš “Štampar  Makarije” a sastaće se: