Juče su u sali SKC Univerziteta Crne Gore odigrani mečevi trećeg kola Studentske lige Crne Gore u futsalu.

Najzanimljivije je bilo u grupi D, gdje je odigrano posljednje kolo grupne faze. Studentski dom iz Nikšića, uz dosta muke, preokretom u drugom poluvremenu, uspio je da savlada kolege sa FTH Kotor rezultatom 3:2, pa je zahvaljujući boljem međusobnom duelu od ekipe UDG 1 uspio da obezbijedi plasman u četvrtfinale. U drugom susretu ove grupe UDG1 je golom Lukovića u posljednjim trenucima meča  savladao favorizovani Ekonomski fakultet 5:4 ali ipak im to nije bilo dovoljno za prolaz u eliminacionu fazu.

U grupi A još jedna goleada ekipe Studentskog doma PG. Oni su savladali ekipu Pravnog fakulteta rezultatom 12:1 a briljirao je Ljubo Konatar sa čak pet postignutih golova.

Mašinski fakultet je u grupi B u finišu meča protiv Fakulteta za poslovnu ekonomiju i pravo iz Bara ispustio dva gola prednosti pa se na kraju morao zadovoljiti podjelom bodova. Meč je završen rezultatom 3:3.

U grupi C, Pomorski fakultet je tek u drugom poluvremenu slomio otpor posljednjeplasiranog Metalurško-tehnološkog fakulteta. Na kraju ubjedljivih 7:2 uz het-trik Vuksanovića.

Rezultati i tabele:

Grupa A

Studentski dom PG – Pravni fakultet  12:1 (5:1)

Sudije: Čađenović Vesko i Anđelić Željko

Strijelci: Lj. Konatar 3, 14, 19, 28, 40, Vojinović 9, 30, Vukčević 12, 24, 36, 39, N.Konatar u 38. minutu za Studentski dom PG, Rubežić u 8. minutu za Pravni fakultet.

Studentski dom PG: N.Konatar, Lj.Konatar, S.Konatar, Vojinović, Cimbaljević, Vukčević.

Pravni fakultet: Bajović, Rondović, Rubežić, Mehmedović, Nedović, Vukčević, Hasanović.

Grupa B

UDG2 – Prirodno-matematički fakultet 2:5 (2:1)

Sudije: Momo Saveljić i Žarko Markuš

Strijelci: Fatić u 2 i 10. minutu za UDG2, Bulatović 12, 30, 40, L.Marković u 36 i 38. minutu za PMF.

UDG2: Fatić, Korać, Bajrović, Đurović, Suljović

PMF: Kršić, Popović, Drobnjak, Bulatović, Čelebić, L.Marković, D.Marković.

Mašinski fakultet  – Fakultet za poslovnu ekonomiju i pravo Bar 3:3 (1:0)

Strijelci: Bijelović 3, Puzović u 29 i 34. minutu za Mašinski fakultet, Radulović 30, Sekulović 35, Bešović u 36. minutu za Fakultet za poslovnu ekonomiju i pravo Bar.

Mašinski fakultet: Mršović, Nišić, Bijelović, Puzović, Poleksić, Jelovac, Nedović, Nikolić, Radojičić, Rakočević, Simonović.

Fakultet za poslovnu ekonomiju i pravo Bar: Sekulović, Vujović, Rakočević, Bešović, Rašović, Radulović.

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje – Medicinski fakultet 3:0 službeno

Pomorski fakultet – Metalurško-tehnološki fakultet 7:2 (2:2)

Sudije: Lukovac Milutin i Čađenović Vesko

Strijelci: Vuksanović 12, 18, 31, Drinčić 30, 34, Marković 35, Vujinović u 40. minutu za Pomorski fakultet, Raičković 5, Knežević u 11.minutu za MTF.

Pomorski fakultet: Vujinović, Marković, Dedejić, Vuksanović, Drinčić, Peruničić, Rovčanin.

Metalurško-tehnološki fakultet : Vlahović, Vujović, Knežević, Osmajić, Raičković.

Grupa D

Studentski dom Nikšić – FTH Kotor 3:2 (1:2)

Strijelci: Nikolić 17, 27, Spalević u 28. minutu za Studentski dom NK, Gojačanin 9, Cvetković u 11. minutu za FTH Kotor.

Studentski dom Nk: Čađenović, Pejović, Šćekić, Spalević, Nikolić, Bakić, Gojačanin.

FTH Kotor: Zuber, Rudović, Femić, Cvetković, Gojačanin, Rađenović, Rastoder.

UDG1 – Ekonomski fakultet 5:4 (2:2)

Strijelci: Luković 10, 40, Sekulić 19, Milošević 27, Ljuca u 29. minutu za UDG1, Đurović 4, 26, 28, Mihailović u 14. minutu za Ekonomski fakultet.

UDG1: Mandić, Milošević, Ljuca, Luković, Sekulić.

Ekonomski fakultet: Caković, Mićović, Aleksić, Milić, Mihailović, Đurović, Dervišević, Pejović, Vujičić, Kovačević.