Za vikend je u Sali SKC  Univerziteta Crne Gore odigrano drugo kolo I-A i I-B Studentske  lige Crne Gore u futsalu.

U grupi A Ekonomski fakultet je savladao borbenu ekipu Građevinskog fakulteta rezultatom 5:0. Dinamičan meč riješio je Ajković sredinom drugog poluvremena sa dva brza gola za nedostižnih 4:0, a sjajnu  partiju kompletirao je svojim trećim golom u finišu meča za konačnih 5:0.

U grupi B Mašinski fakultet je trijumfovao nakon preokreta u drugom poluvremenu protiv favorizovanog Filozofskog fakulteta rezultatom 6:4, dok je Studentski dom iz Nikšića sjajnom partijom i sa deset postignutih pogodaka u mreži UDG-a istakao ozbiljnu kandidaturu za prvo mjesto u grupi.

U I-B Studentskoj ligi Policijska Akademija je ostvarila najubjedljiviju pobjedu dana. Oni su pobijedili ekipu Pravnog fakulteta sa čak 11:1. Briljirali su Marko Ćalasan i Milačić sa po tri postignuta pogotka dok je kod pravnika najbolji akter bio golman Mirković koji je bravuroznim intervencijama spriječio još ubjedljiviji poraz.

I-A Studentska liga Crne Gore

Rezultati II kolo:

Grupa A

Ekonomski fakultet – Građevinski fakultet 5:0 (2:0)

Sudije: Žarko Markuš i Momo Saveljić

Strijelci: Đurović u 2, Pejović 10, Ajković 27, 28, 40. minutu za ekipu Ekonomskog fakulteta.

Ekonomski fakultet: Vujičić, Đurović, Rakonjać, Pejović, Mićović, Dervišević, Pavlović, Ajković, Kostić, Aleksić, Kovačević.

Građevinski: Vujičić, Milović, Marićević, Medojević, Radunović, Bujišić, Uković, Đurović, Drpljanin.

Pomorski fakultet – Fakultet za sport i fizičko vaspitanje 0:3 (Službeno)

Slobodna ekipa Elektrotehničkog fakulteta

Grupa B

Filozofski fakultet – Mašinski fakultet 4:6 (2:1)

Strijelci: M.Backović u 8, 15, F.Backović 24, Perović u 26. minutu za ekipu Filozofskog fakulteta, Jelovac  u 6, 40, Ćulafić 28, 35, 38, Avdić u 30. minutu za ekipu Mašinskog fakulteta.

Filozofski fakultet: Vujović, Pejanović, F.Backović, M.Backović, Vojinović, Marjačić, Perović.

Mašinski fakultet: Mršović, Puzović, Jelovac, Mehonjić, Ćulafić, Avdić.

Studentski dom NK – UDG 10:4 (5:3)

Strijelci: K.Vuković u 3,36, Vukčević 7, Šćekić 8, Spalević 9, 25, 29, Gojačanin 10, F.Vuković 38, Vučeljić u 40. minutu za ekipu Studentskog doma iz Nikšića, Klikovac u 5, 23, Šćepanoviću 13, Luković u 15. minutu za ekipu UDG.

Studentski dom NK: Škiljević, Vučeljić, Šćekić, Spalević, Gojačanin, Pejović, K.Vuković, F.Vuković, Vukčević.

UDG: Korać, Šćepanović, Sekulić, Luković, Klikovac.

Slobodna ekipa Prirodno-matematičkog fakulteta

I-B Studentska liga Crne Gore

Studentski dom KO –  Medicinski fakultet 2:4 (2:1)

Strijelci: Stanjević u 1, Milošević u 4. minutu za Studentski dom KO, Zejnilović u 15, 37, Hasković 27, Čindrak u 38. minutu za Medicinski fakultet.

Studentski dom KO: Milošević, Ehlić, Gačević, Barać, Mandžukić, Stanjević.

Medicinski fakultet: Zejnilović, Stamatović, Hasković, Golubović, Čindrak,Kurgaš, Kurtagić, Sadiković.

Biotehnički fakultet – Fakultet za poslovnu ekonomiju i pravo Bar 5:2 (1:2)

Strijelci: Bojić u 19, 31, 35, Obradović 38, Ječmenica  u 39. minutu za ekipu Biotehničkog fakulteta, Sekulović u 7, Vujović u 18. minutu za FPEP Bar.

Biotehnički fakultet: Roćen, Ječmenica, Obradović, Bojanić, Bojić.

FPEP Bar: Kalač, Radulović, Kasum, Sekulović, Vujović, Rašović, Bešović.

Pravni fakultet – Policijska Akademija 1:11 (1:8)

Strijelci: Rubežić u 8. minutu za Pravni fakultet, M.Ćalasan u 10, 16, 19, Milačić 12, 15, 20, Bulatović 17, 18, Brković 27, N.Ćalasan 28, Ćurović 30. minutu za Policijsku Akademiju.

Pravni fakultet: Mirković, Jokanović, Hasanović, Bektašević, Bumbić, Melević, Jokanović, Rubežić, Nišavić, Pejović, Vorotović.

Policijska Akademija: Jovanović, M.Ćalasan, Durković, Ćurović, Brković, Rakočević, Rebronja, Bušković, Bulatović, N.Ćalasan, Milačić.