Juče su u sali SKC Univerziteta Crne Gore odigrane tri utakmice četvrtog kola Luštica bay Studentske lige Crne Gore u futsalu.

U grupi A, lider na tabeli ekipa Fakulteta za sport i fv, tek u drugom poluvremenu slomila je otpor  borbene ekipe Medicinskog fakulteta i slavila sa, na kraju ubjedljivih, 5:1.

U grupi C, ekipa UDG 1 je ubjedljivo savladala ekipu Mašinskog fakulteta rezultatom 6:1. Mrkulić i Maraš su sa po dva postignuta gola donijeli važan trijumf ekipi UDG-a u borbi za što bolju poziciju u grupi a time i lakšeg protivnika u osmini finala. Takođe, u istoj grupi, Građevinski fakultet je slavio protiv Pravnog fakulteta rezultatom 6:4. Nakon što se prošle nedelje upisala kao prva djevojka koja je nastupila na jednoj futsal utakmici Studentske lige, juče je Marija Roganović pokazala da se zasluženo nalazi u ekipi Građevinskog fakulteta, pa je golom u 20. minutu pobrala aplauze svih prisutnih.

Rezultati i tabele:

Grupa A

Fakultet za sport i fv – Medicinski fakultet 5:1 (1:1)

Sudije: Milutin Lukovac i Momo Saveljić

Strijelci: Vuković u 15, Čvorović u 30,38, Roganović u 26, Đukanović u 40. minutu za Fakultet za sport i fv, Paunović u 18 minutu za Medicinski fakultet

Fakultet za sport i fv: Vuksanović, Roganović, Vuković, Đukanović, Čvorović, Baćović

Filozofski fakultet: Bubanja, Gligorović, Golubović, Mikić, Muratović, Paunović, Zejnilović, Kurtagić, Maraš

Grupa C

Građevinski fakultet – Pravni fakultet 6:4 (2:0)

Sudije: Gvozden Loncović i Milutin Lukovac

Strijelci: Miranović u 18, Roganović u 20, Đurković u 24, 33, 34, Vujačić u 40.minutu za Građevinski fakultet, Lalatović u 21, 27, Mehmedović u 25 i 29.minutu za Pravni fakultet.

Građevinski fakultet: Blagojević, Miranović, Vujičić, Đergović, Roganović, Nikolić, Đurković, Nenezić

Pravni fakultet: Pejović, Dedeić, Bajović, Bektašević, Lalatović, Mehmedović, Nedović, Džudović

Mašinski fakultet – UDG1 1:6(1:3)

Strijelci: Čvorović u 16. minutu za Mašinski fakultet, Ćetković u 6, Mrkulić u 13, 24, Maraš u 15, 21, Ramdedić u 31. minutu za UDG1.

Mašinski fakultet: Mršović, Čvorović, Jelovac, Bakrač, Vujović, Simonović, Puzović

UDG1: Račić, Maraš, Ćetković, Ramdedić, Koprivica, Mrkulić