Za vikend su u sali SKC Univerziteta Crne Gore odigrani mečevi trećeg kola I-A i I-B Studentskih liga Crne Gore u futsalu.

U derbiju dana, aktuelni šampioni, ekipa Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje, ostvarila je važnu pobjedu protiv ekipe ETF-a. U neizvjestnom meču, bez mnogo šansi za gol, studenti sa fakulteta iz Nikšića su osvojili važne bodove a presudio je gol Kalača u finišu meča za konačnih 2:1.

U I-B Studentskoj ligi Medicinski fakultet je priredio pravu goleadu. Oni su pobijedili ekipu Pravnog fakulteta rezultatom 10:2, a ubjedljive su bile i ekipe Policijske akademije, koja je trijumfovala dosta lako protiv svojih rivala ekipe Biotehničkog fakulteta sa 9:3, i FPEP Bar koji je pobjedio  ekipu Studentskog doma iz Kotora rezultatom 8:3.

I-A Studentska liga Crne Gore

Rezultati III kolo:

Grupa A

Elektrotehnički fakultet – Fakultet za sport i fizičko vaspitanje 1:2 (1:1)

Sudije: Čađenović Vesko i Ćetković Saša

Strijelci: Ristić u 13. minutu za ETF, Dr.Baćović u 7, Kalač u 39. minutu za Fakultet za sport i fv.

ETF: Dobrašinović, Aković, Ristić, Jovović, Potpara, Miladinović, Kasumović,  Vukanić, Kankaraš.

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje: Simanić, Kalač, Janković, Raketić, Veljović, Prelević, Dr.Baćović, Di.Baćović, Perović, Globarević, Popović.

Rezultati II kolo:

Fakultet za poslovnu ekonomiju i pravo Bar – Studentski dom KO 8:3 (5:0)

Strijelci: Bešović u 7, 8, 16, 22, Rašović 9, Vujović 10,Mrdak 39, Radulović u 40. minutu za ekipu FPEP Bar, Stanjević u 24, 26, Mandžukić u 37. minutu za ekipu Studentski dom Kotor.

FPEP Bar: Kalač, Radulović, Mrdak, Vujović, Rašović, Bešović.

Studentski dom KO: Pavićević, Ehlić, Barać, Mandžukić, Stanjević.

Policijska akademija – Biotehnički fakultet 9:3 (2:0)

Strijelci: Brković u 2, M.Ćalasan 10, 33, Bulatović 23, 32, 37, N.Ćalasan 25, 31, Durković u 28. minutu za ekipu Policijska akademija, Bojanić u22, Bujišić u 25, Obradović u 40. minutu za ekipu Biotehnički fakultet.

Policijska Akademija: Jovanović, M.Ćalasan, Durković, Ćorović, Brković, Rebronja, Knežević, Đurđevac, Bušković, Bulatović, N.Ćalasan.

Biotehnički fakultet: Bujišić,  Ječmenica, Obradović, Babović, Bojanić.

Medicinski fakultet – Pravni fakultet 10:2 (3:0)

Strijelci: Čindrak u 10, 19, Kurgaš 15, 40, Stamatović 21, Kurtagić 23, 24, Golubović 28, Zejnilović u 32 i 34. minutu za Medicinski fakultet, Rubežić u 22 i 26. minutu za Pravni fakultet.

Medicinski fakultet: Zejnilović, Stamatović, Hasković, Golubović, Čindrak,Kurgaš, Kurtagić, Sadiković.

Pravni fakultet: Mirković, Jokanović, Hasanović, Bektašević, Rubežić, Nišavić, Vorotović, Pejović.