Juče su u sali SKC UCG odigrane utakmice trećeg kola Luštica bay Studentske lige Crne Gore u futsalu. Pobjedu dana ostvarili su aktuelni vicešampioni , ekipa Studentskog doma iz Podgorice. Oni su trijumfovali  protiv ekipe Biotehničkog fakulteta rezultatom 12:3 a blistao je Igor Femić sa čak osam postignutih pogodaka.

Raspucani su bili i igrači PMF-a. Prvu pobjedu u grupi A ostvarili su protiv ekipe Pomorskog fakulteta rezultatom 10:7. Predvođeni sjajnim Čabarkapom, koji jepostigao pet pogodaka na ovom meču, već do poluvremena su stekli nedostižnu prednost pa pobjeda nijednog trenutka nije dolazila u pitanje.

Nakon startnog poraza, drugu pobjedu ostvarila je ekipa UDG2. Oni su iznenađujuće visokim rezultatom (9:4) pobijedili ekipu Mašinskog fakulteta a blistali su Zeković sa četiri odnosno Ljuca sa tri postignuta pogotka.

Rezultati i strijelci:

Grupa A

PMF – Pomorski fakultet 10:7 (6:2)

Sudije: Momo Saveljić i Milutin Lukovac

Strijelci: Marković u 1, Čabarkapa 5, 13, 16, 25, 40, Popović 8, 39, Čelebić 17 i Bulatović u 25. minutu za PMF; Dragičević u 14, 26, Pavlović 20, Drinčić 23, Radović 24,28 i 36 minutu za Pomorski fakultet

PMF: Stamatović, Popović, Kršić, Čabarkapa, Drobnjak, Bulatović, Marković, Čelebić

Pomorski fakultet: Radović, Dragićević, Rovčanin, Maljević, Pavlović, Marković, Drinčić, Vujinović

Fakultet poitičkih nauka – UDG 1 odložena

Grupa B

Mašinski fakultet– UDG2 4:9 (1:3)

Strijelci:  Rakočević u 11, 22, Simonović 39, Puzović u 40. minutu za Mašinski fakultet; Ljuca u 7, 9, 19, Zeković 23, 26, 33, 38, Luković 36, Lazarević u 40 minutu za UDG2

Mašinski fakultet: Vujović, Puzović, Rakočević, Simonović, Šuškavčević

UDG2: Luković, Ljuca, Zeković, Lazarević, Dobardžić

FTH Kotor – Ekonomski fakultet 0:3 službeno

Grupa C

Pravni fakultet – Fizioterapija Igalo 3:4 (1:2)

Strijelci: Banović u 12, 23, Mehmedoviću 39. minutu za Pravni fakultet; Popović u 16, Dragaš 20, Mujović 21, Sošić u 38. minutu za ekipu Fizioterapija Igalo

Pravni fakultet:  Vukčević, Mijatović, Banović, Ivanović, Pejović,  Mehmedović, Bajović

Fizioterapija Igalo: Mijović, Sošić, Kojović, Mujović, Popović, Dragaš, Aleksić

ETF – Metalurško-tehnološki fakultet 3:1 (3:0)

Strijelci: Potpara u 5, Vlahović 7, Šumun u 8. minutu za ETF; Kojović u 36. minutu za Metalurško-tehnološki fakultet.

Elektrotehnički fakultet: Bujišić, Ristić,  V.Jovović,  Pajović, Vlahović, Aković, Šimun, Đokić, Potpara

Metalurško-tehnički fakultet: Doderović, Kojović, Knežević, Raičević, Osmajić

Grupa D

Filozofski fakultet – Fakultet za poslovnu ekonomiju i pravo Bar 3:0 službeno

Studentski dom PG – Biotehnički fakultet 12:3 (5:2)

Strijelci: Femić u 6, 11, 18, 23, 26, 35, 38, 40, Gojačanin 18, Koprivica 19, 24, Alavać u 21. minutu za ekipu Studentski dom PG; Mugoša u 8, Babić 17, Radičević u 35. minutu za Biotehnički fakultet.

Studentski dom PG:  Kalić, Vojinović, Bojović, Alavać, Gojačanin, Konatar, Femić, Koprivica

Biotehnički fakultet: Radević, Mugoša, Radičević, Stevović, Babić