Juče su u sali SKC UCG odigrane četiri utakmice drugog kola Luštica bay Studentske lige Crne Gore u futsalu.

U grupi A, Filozofski fakultet je do vrha napunio mrežu ekipe UDG2. Blistao je Čolaković koji je postigao čak pet golova.

U grupi B, aktuelni šampion, ekipa Studentskog doma osvojila je samo bod. U dinamičnom meču sa mnogo šansi na kraju pravednih 5:5.

U grupi C, Ekonomski fakultet je tek u drugom poluvremenu slomio otpor borbene ekipe Građevinskog fakulteta i slavio rezultatom 3:0. Kuriozitet predstavlja činjenica da je po prvi put na jednoj futsal utakmici Studentske lige nastupila djevojka, i to Marija Roganović za ekipu Građevinskog fakulteta.

GRUPA A

Filozofski fakultet – UDG2 7:1 (2:1)

Sudije: Momo Saveljić i Gvozden Loncović

Strijelci: Čolaković 3, 19,25,31, 34, Đurđević 25, Bulajić u 40. minutu za Filizofski fakultet,

GRUPA B

Fiziotarapija Igalo – Studentski dom 5:5 (3:2)

Sudije: Gvozden Loncović i Milutin Lukovac

Strijelci: Šikmanović u 9, 29, Vukićević u 10,13 i 30 minutu za ekipu Fiziotarapija Igalo, Alavać u 4, Femić 12, Čolović 25, N.Konatar 30, Čolović u 29 minutu za Studentski dom.

Fiziotarapija Igalo: Popović, Mijović,Kojović, Vukićevoć, Šikmanović

Studentski dom: N.Konatar, S.Konatar, Čolović, Alavać, Čolović, Femić, Vojinović

6.       Metalurško-tehnološki fakultet * 2 0 0 2 0:7 -1

*Po članu 20 u propozicijama SLCG u futsalu za 2018 godinu, ekipama Studentskog doma i Metalurško-tehnološkog fakulteta oduzima se po jedan bod.

GRUPA C

Građevinski fakultet – Ekonomski fakultet 0:3 (0:0)

Strijelci: Vukčević u 34,37 i 39 minutu za Ekonomski fakultet

Građevinskifakultet: Vujović, Đergović, Nikolić, Roganović, Šćekić, Veličković

Ekonomskifakultet: Stanković, Sekuluć, Mašanović, Fuštić, Perović, Radulović, Mijović, Rabrenović, Vukčević

Mašinski fakultet – Pravni fakultet 7:3 (4:1)

Sudije: Momo Saveljić i Milutin Lukovac

Strijelci: Rakočević u 1, 5, 31, Jelovac u 11, 26, Vujović u 13 i 21 minutu za Mašinski fakultet,