U subotu 4. novembra u Sali SKC Univerziteta Crne Gore u organizaciji Studentskog sportskog saveza Crne Gore i Opštinskog studentskog sportskog saveza Podgorica odigrane su utakmice trećeg kola Lustica bay Studentske lige Crne Gore u futsalu.

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje preuzeo je čelnu poziciju u grupi A. Oni su lakše nego što se očekivalo porazili ekipu Prirodno-matematičkog fakulteta rezultatom 5:1. “Difovci” su od starta krenuli agresivno pa su već na poluvremenu imali dva gola prednosti. U nastavku su sa još dva gola potvrdili pobjedu i ekipi PMF-a nanijeli prvi poraz.

U grupi B, FTH Kotor je bez većih problema savladao ekipu Biotehničkog fakulteta rezultatom 5:2, dok je u grupi C Elektrotehnički fakultet slavio u derbiju grupe protiv ekipe UDG 1  rezultatom 7:3 , a Mašinski je sa još jednom pobjedom preuzeo čelnu poziciju u grupi C.

Svi rezultati i tabele:

Grupa A

Prirodno-matematički fakultet – Fakultet za sport i fv  1:5 (1:3)

Strijelci: Popović u 16 minutu za PMF,  Kostić 9, 34, Marković 13, Čvorović 17 i Šćekić u 33 minutu za Fakultet za sport i fv

PMF : Vukčević, Kršić, Popović, Marković, Čelebić, Marković

Fakultet za sport i fv : Tomović, Šćekić, Markešić, Čvorović, Baćović, Ćetković, Marković, Cicmil, Kostić, Varagić, Stanović, Bakić

Metalurško-tehnološki fakultet-Pomoski fakultet  4:8  (2 : 6)

Strijelci: Milović 3, Osmajić 4, 31 i Kojović u 35 minutu za Metalurško-tehnološki fakultet, Nikolić 2, Radović 4,6,18, Vukasojević  12, Rnković 19, Popović  21, i Dragićević u 27 minutu za Pomorski fakultet.

Metalurško-tehnološki fakultet: Kojović, Blagojević, Osmajić , Milović , Knezević, Rosić , Radosavović.

Pomorski fakultet: Todorović, Vukasojević, Radović , Dragićević, Mijušković ,Nikolić ,Koprivica , Janjić, Ćetković , Popović, Rnković, Maksimović.

Filozofski fakultet – Studentski dom PG  4:8 ( 2:3)

Strijelci: Bulajić 4, Tomanović 14, 24 i Đurđević u 26 minutu za Filozofski fakultet, N.Konatar 2, Femić 10, 27, Bojović 13 i Lj. Konatar u 25 minutu za Studentski dom PG.

Filozofski fakultet:  Kovačević, Aleksić , Tomanović , Dendić , Vujović , Dautović , Bulajić , Đurđević.

Studentski dom PG : N. Bojović, Vojinović , Alavać , Čolović , Femić, S.Konatar, R.Bojović, N.Konatar, Lj.Konatar

Grupa B

Biotehnički fakultet – FTH Kotor  2:5 (0:2)

Strijelci: Zekić 34 i Džoganović u 40 za Biotehnički fakultet , Maslovar 7, Banićević 18, Spalević 26, Dragović 29 i Petrović u 33 minutu za FTH Kotor.

Biotehnički fakultet: Doman, Džoganović, Zekić, Rakočević, Roćen, Radević, Vuković

FTH Kotor : Petrović, Maslovar, Rastoder , Vuković, Banićević, Dragović, Spalević, Petrović

UDG 2 – Ekonomski fakultet    0:3   (Službeno)

Fakultet političkih nauka – Univerzitet Mediteran    1:6 ( 0:2)

Strijelci: Dakić u 26 minutu za FPN,  Mugoša 5, Turanjanin 13, 23, 34, Mulić 25 i Vujović u 39 minutu za Univerzitet Mediteran.

Fakultet političkih nauka: Stojanović, Bubanja, Dakić, Miković, Kazić, Pejović, Đukić, Cvijović, Lukovac.

Univerzitet Mediteran: Marić, Mugoša, Turanjanin, Mulić, Vujović, Sačić.

GRUPA C

Pravni fakultet – Gradjevinski fakultet  0:3 (0:2)

Strijelci: Djerković  7, Milošević 11 i Miranović u 29 minutu za Gradjevinski fakultet

Pravni fakultet: Jašarović, Avdija, Bajović, Ramdedović, Galatović, Nedović

Gradjevinski fakultet:  Jelić, Lutovac, Djerković, Djurković, Miranović, Dabović.Vučićević, Milošević, Zekić, Nikolić, Obradović

UDG 1 – Elektrotehnički fakultet 3:7: (2:3)

Strijelci: Mugoša 3, 8 i Maraš u 37 minutu za UDG 1, Babović 7, 18, 35, Dobrović 19, Šušić 25, 32 i Radonjić u 31 minutu za ETF

UDG I : Jovanović, Ramdedović, Muguša, Maraš, Tatalović, Koprivica, Ćetković, Račić

Elektrotehnički fakultet:  Jovović, Šušić, Gašević ,Dobrović, Radonjić, Svrkota, Babović , Dulović

Mašinski fakultet- Medicinski fakultet   3:1   ( 0:0)

Strijelci: Božović 24, Rašović 34 i Bjelović u 36 minutu za Mašinski fakultet, Mikić u 28 minutu za Medicinski fakultet.

Mašinski fakultet: Mršović , Bjelović, Simonović, Jelovac, Rakočević, Jovančević, Rašović, Vujošević, Dačević, Bozović, Radević.

Medicinski fakultet  : Maraš, Stamatović, Kolašinac, Muratović, Paunović, Zejnilović, Mikić.