Ekipa KMF Studentski dom upisala je još jedan trijumf u Prvoj crnogorskoj futsal ligi. Juče su Studenti bili domaćini ekipi Gorštaka i rutinski slavili – 5:2 (2:0).

Odlično su krenuli Studenti od samog starta i odličnom i disciplinovanom igrom već u petom minutu stigli do dva gola prednosti, koju su do poluvremeno čuvali. Na startu nastavka, nakon malo opuštenije igre domaćih Gorštak smanjuje na 2:1, ali narednih 7-8 minuta meča bili su najbolja igra studenata ove sezone. Postigli su tri pogotka za ubjedljivih 5:1, a onda i malo stali na loptu. Gosti su uspjeli da smanje tri minuta prije kraja.

Studentski dom – Gorštak 5:2 (2:0)
Sala: SKC UCG(Podgorica), Gledalaca: oko 100
Strijelci: Femić 5′, 25′, Radonjić 5′, Mirković 27′, 29′ za Studentski dom, Golubović 22′, Đukić 37′ za Gorštak.
Studentski dom: Vučetić, Popović, Rakočević, Vidaković, Radonjić, Novaković, Femić, Mirković, Zejak, Šušić.
Gorštak: Kljajić, M. Živković, L. Živković, Đukić, Golubović, Bulatović.

Narednog vikenda, u sedmom kolu studenti putuju u Tivat, na gostovanje istoimenom klubu.