Proteklog vikenda odigrane su utakmice drugog kola Luštica bay Studentske lige Crne Gore u futsalu. Aktuelni šampion se okliznuo na startu. Ekonomski fakultet je, nakon što je u prvom kolu bio slobodan, startovao porazom u Studenstskoj ligi. U derbiju drugog kola slavio je Fakultet za sport i fizičko vaspitanje rezultatom 5:2. Nakon početnog odmjeravanja snaga Čvorović je u 14. minutu donio prednost ekipi iz Nikšića i sa tim rezultatom se otišlo na odmor. U drugom poluvremenu Fakultet za sport i fv je nastavio da ređa šanse i sa dva gola stigao do nedostižnih 3:0 što je, uz po dva gola u jednoj i drugoj mreži, na kraju bilo dovoljno za trijumf u ovom meču.

Ekipa UDG2 slavila je nakon preokreta protiv ekipe FTH Kotor rezultatom 5:4. Već u šestom minutu imali su igrači iz Kotora prednost od 0:3, ali je do kraja meča, zahvaljujući ponajviše het-triku Zekovića, ekipa UDG2 uspjela da osvoji važne bodove u borbi za osminu finaala.

U ostalim mečevima nije bilo previše uzbuđenja a maksimalan učinak imaju UDG1, Studentski dom Kotor, Građevinski i Filozofski fakultet.

Rezultati i strijelci:

Grupa A

Pomorski fakultet – UDG1 4:7 (2:3)

Sudije: Momo Saveljić i Milutin Lukovac

Strijelci: Rovčanin u 1, Dragićević 15, Vidaković 27. (auto gol), Marković u 31. minutu za Pomorski fakultet; Ćetković u 9, 16, 20, Vidaković 23, 38, Marković 26, Mrkulić u 33. minutu za UDG1.

Pomorski fakultet: Radović, Dragićević, Rovčanin, Maljević, Koprivica, Pavlović, Marković,Drinčić

UDG1:  Subotić, Radović, Mrkulić, Marković, Ćetković, Vidaković ,Vukasojević

Fakultet poitičkih nauka – Građevinski fakultet 0:3 službeno

Grupa B

Ekonomski fakultet – Fakultet za sport i fv 2:5 (0:1)

Strijelci:  Medjedović u 29 i 35. minutu za Ekonomski fakultet; Čvorović u 14, Baćović 25, 34, Jovović 38, Vuković u 28. minutu za Fakultet za sport i fv.

Ekonomski fakultet: Jokić, Fuštić, Caković, Dervišević , Medjedović, Mijović , Mihajlović, Perišić, Sekulić

Fakultet za sport i fv: Skiljević, Kovačević, Cicmil, Čvorović, Tomašević, Vuković , Ćupić, Baćović, Božović,

Jovović

UDG2 – FTH Kotor 5:4 (3:3)

Strijelci:  Zeković u 8, 11, 37, Dobardžić 15, Ljuca u 23. minutu  za UDG2; Pejović u 3, 6, Sudžum 4 i 25 minutu za FTH Kotor

UDG2: Lukovac, Ljuca, Zeković, Lazarević, Lakićević, Dobardžić

FTH Kotor: Mijajlović, Sudžum, Pavlović, Rastoder, Pejović

Grupa C

Fizioterapija Igalo – Elektrotehnički fakultet – Odloženo

Metalurško tehnoliški fakultet – Studentski dom Kotor 0:3 službeno

Grupa D

Fakltet za poslovnu ekonomiju i pravo Bar– Biotehnički fakultet 0:2 (0:0)

Strijelci: Radević u 37, Stevović u 38. minutu za Biotehnički fakultet

Fakltet za poslovnu ekonomiju i pravo Bar: Raičević, Rakočević, Radulović, Drakulović, Hadžiosmanović

Biotehnički fakultet: Roćen, Radević, Mugoša, Terzić,Bojanić, Babović, Radičević, Stevović

Filozofski fakultet – Medicinski fakultet 4:0 (1:0)

Strijelci: Dendić u 12, Čolaković 22, Kovačević 38, Draganić u 39. minutu za Filozofski fakultet.

Filozofski fakultet: Kovačević, Djurdjević, Vujović, Dendić, Čolaković, Aleksić, Draganić, Bulajić

Medicinski fakulte: Spahić, Golubović, Bubanja, Paunović, Mikić, Lješnjonin, Muratović, Zejnilović