Po prvi put ove sezone Studentski sportski savez organizuje Luštica bay Studentsku ligu Crne Gore u basketu 3×3. Sve utakmice Lige igraće se vikendom na terenima košarkaškog centra Gimnazija Slobodan Škerović u Podgorici. Dvadeset ekipa, koje učestvuju u premijernom izdanju lige, podijeljene su u dvije grupe, a nakon devet kola ligaškog dijela po četiri najbolje plasirane ekipe izboriće plasman u play-off. Minulog vikenda odigrane su utakmice trećeg i četvrtog kola ligaškog dijela takmičenja.
Svi rezultati:
Grupa A:
III kolo:
Elektro Čarapić – 3MF 8:9
Elektro Čarapić: S. Čarapić 2, I. Čarapić 1, Dubljević 5.
3MF: Miranović 2, Božović 1, S. Đukić 2, F. Đukić 4.
Luksemburg –Milvol 8:6
Luksemburg: Milunović 1, Kovačević 5, Stojanović 2.
Milvol: Lopušina 3, Raičević 1, Zeković 2.
Jugoslavija- Berane 14:5
Jugoslavija: Grbović 4, Leković 1, Vučinić 9.
Berane: Lutovac 2, Šćekić 1, Popović 1, Pešić 1.
Ziksovci – Flop 7:2
Ziksovci: Aligrudić 2, Vujanović 4, Grujić 1.
Flop: Žarković 2, Pićurić, Ognjenović , Mijušković.
Elmont-Azilanti 3:9
Elmont: Jauković 1, Radović 1, Mijatović, Milović 1.
Azilanti: Jovanović 4, Prodanović 2, Tomašević 3.
IV kolo
3MF – Azilanti 14:19
3MF: Miranović 5, Božović 3, S. Đukić , F. Đukić 6.
Azilanti: Jovanović 6, Prodanović 8, Tomašević 5.
Flop-Elmont 4:8
Flop: Žarković 1, Pićurić 3, Ognjenović , Mijušković.
Elmont: Jauković 5, Radović 3, Mijatović, Milović.
Berane-Ziksovci 4:6
Berane: Lutovac, Šćekić, Popović 3, Pešić 1.
Ziksovci: Aligrudić , Vujanović 4, Grujić 2.
Milvol – Jugoslavija 0:20
Jugoslavija: Grbović, Leković, Vučinić.
Elektro Čarapić – Luksemburg 8:3
Elektro Čarapić: S. Čarapić 3, I. Čarapić 4, Dubljević 1.
Luksemburg: Milunović 3, Kovačević, Šarović.
Grupa B:
III kolo
Amigos– Aj viđi 0:20
Aj viđi: Manojlović, Mašanović, Zuber.
Klada – Hemoroidi 0:20
Hemoroidi: Veljić, Đokić, Babić.
Galapagos– Plavi dvor 6:9
Galapagos: M. Cupara 2, Raičević 3, Abramović 1, Beljkaš .
Plavi dvor: Bailović 1, Lazović 2, Sekulić 6.
Arhing team-DBZ 0:20
DBZ: Blagojević, Peković, Kastratović, Perovanović.
Boban Rajović – Ekipa za basket 20:0
Boban Rajović: Janković, Ćaćić, Mijatović, Babić.
IV kolo
Aj viđi – Ekipa za basket 20:0
Aj viđi: Manojlović, Mašanović, Zuber.
Plavi Dvor – Arhing team 20:0
Plavi dvor: Bailović, Lazović, Sekulić.
DBZ – Boban Rajović 6:12
DBZ: Blagojević, Peković 6, Kastratović ,Radović .
Boban Rajović: Janković 2, Ćaćić, Mijatović 5, Babić 5.
Hemoroidi – Galapagos 9:10
Hemoroidi: Veljić 1, Đokić 3, Babić 5.
Galapagos: M. Cupara, Raičević 8, Abramović , Beljkaš 2.
Amigos-Klada: Zbog nepojavljivanja obje ekipe u zakazano vrijeme iste se kažnjavaju porazom i -20 (minus 20) poena u koš količniku.
Sve rezultate, raspored i tabele možete pogledati na: unisport.me/basket-3×3.