Večeras je završen treći po redu Studentski kup Crne Gore u Minifudbalu. U balon sali Oš “Štampar Makarije” pred oko stotinjak gledalaca titulu je zasluženo osvojila ekipa Ekomen X koja je u finalnom meču savladala ekipu ETF 1 rezultatom 6:3 i tako osvojila svoju prvu titulu u ovom takmičenju.

Od početka susreta krenuli su agresivno i jedni i drugi a Vukčević je već u drugom minutu pogodio stativu za ekipu Ekomen X. Ređale su se šanse sa jedne i druge strane sve do 10. minuta kada je šut Babovića u mrežu skrenuo Tošić za prednost ekipe ETF 1. Samo što se krenulo sa centra na semaforu je pisalo 1:1. Gol za Tv špice. Mijović je pogodio sa centra igrališta u same raklje pa je zaslužio aplauze svih prisutnih. Odmah nakon izjednačenja Rabrenović je udarcem iskosa sa desne strane donio prednost ekipi Ekomen X što je bio i rezultat prvog poluvremena.

U nastavku susreta Babović je odličnim udarcem sa 10 metara donio izjednačenje ekipi ETF 1 u 21. minutu. Nakon toga Ekomen X je preko Ajkovića i Mijovića stekao 2 gola prednosti i sigurno koračao ka tituli. Do kraja meča samo je raspoloženi Babović svojim drugim golom uspio da, makar na kratko, učini finiš susreta zanimljivim ali je greškama golmana ekipe ETF 1 Jovovića ekipa Ekomena sa još 2 postignuta gola zasluženo osvojila pobjednički pehar.

Treće mjesto osvojila je ekipa Harčester united.

Ekomen X : ETF1 6:3 (2:1)

Gledalaca oko 100

Sudije: Gvozden Loncović i Vesko Čađenović

Strijelci: Mijović u 10, 25,  38, Rabrenović u 13. Ajković u 23. i Sekulić u 37. minutu za Ekomen X, Tošić u 10. Babović u 21. i 34. minutu za ETF1.

Ekomen X: Stanković, Vukčević, Šćekić, Mijović, Ajković, Rabrenović, Radulović, Vukašinović, Sekulić, Radević, Jokić, Mašanović

ETF 1: Jovović, Čekić, Tošić, Babović, Dulović, Mirković, Gašević