Danas je u sali SKC Univerziteta Crne Gore u organizaciji Studentskog sportskog saveza Crne Gore i Opštinskog studentskog sportskog saveza Podgorica održano  XII Studentsko prvenstvo Crne Gore u stonom tenisu.

Nastupilo je ukupno 35 takmičara. Titulu najboljeg u muškoj konkurenciji zaslužio je Jovan Braunović sa Pravnog fakulteta. On je u finalu savladao Ivana Petrića sa UDG-a rezultatom 3:1. Braunović je do finala došao sa maksimalnim učinkom, ne dozvolivši protivnicima ni set. Petrić je takođe imao maksimalan učinak ali u finalu nije mogao više od srebrnog odličja. Bronzane medalje osvojili su Orhan Bećirović sa Građevinskog fakulteta i Miron Pak sa Pomorskog fakulteta.

U ženskoj konkurenciji zlato je osvojila Sonja Janković sa Filološkog fakulteta. Ona je u finalu savladala svoju koleginicu Jovanu Đuričković rezultatom 3:0.