U subotu i nedelju 28.10 i 29.10 tekuće godine,  u Sali SKC Univerziteta Crne Gore u organizaciji Studentskog sportskog saveza Crne Gore i Opštinskog studentskog sportskog saveza Podgorice odigrane su utakmice drugog kola Lustica bay Studentske lige Crne Gore u futsalu.

U derbiju grupe A između Fakulteta za sport i FV i Filozofskog fakulteta nije bilo pobjednika. Već u šestom minutu „difovci“ su ozbiljno zaprijetili golu protivnika. Bakrač je snažnim udarcem sa deset metara pogodio stativu. Već u narednom napadu isti igrač je pogodio mrežu rivala za vođstvo od 1:0. U čvrstom meču bez mnogo šansi izjednačio je Tomanović u šesnaestom minutu, što je bio i konačan rezultat ovog meča.

U grupi B ubjedljiv je bio FTH Kotor. Blistao je petostruki strijelac Dragović, dok je aktuelni šampion Ekonomski fakultet, uz dosta muke savladao FPN rezultatom 4:3.

U grupi C nije bilo iznenađenja. UDG 1 je istakao ozbiljnu kandidaturu za prvo mjesto u grupi novom goleadom. Blistao je Ivan Mugoša sa pet pogodaka, dok je u derbiju tehničkih fakulteta, Mašinski fakultet predvođen maestralnim Božovićem, savladao ETF rezultatom 4:3.

Svi rezultati i tabele:

GRUPA A

Pomorski fakultet – Prirodno-matematički fakultet  0:6 (0:3)

Strijelci: Čelebić 5, 17, 18, 30, Marković B. u 35 i Kršić  38 minutu

Pomorski fakultet: Todorović, Vukasojević, Radević, Mijušković, Nikolić, Koprivica, Ćetković, Perović, Ranković

PMF: Vukčević, Luković, Kršić, Popović, Marković B, Čelebić, Marković L.

Fakultet za sport i FV – Filozofski fakultet  1:1 (1:1)

Strijelci: Čvorović u 9. za DIF, Tomanović u 15. za Filozofski fakultet.

Fakultet za sport i FV: Đurković, Pepić,  Markišić, Čvorović, Baćović, Bakrač, Marković, Ćetković, Cicmil,  Varagić, Stanović

Filozofski fakultet: Kovačević, Mijušković,  Tomanović, Dendić,  Dautović, Bulajić, Đurđević

Studentski dom PG – Metalurško- tehnološki fakultet  13:1 (6:0)

Strijelci: Gojačanin 5, 18, 27, Vojinović 15, Konatar 16, 28, Alavać 17, Bojović 23, 32, 39, Čolović 19, Femić u 35, 38 minutu za Studentski dom PG, Rosić 37 minutu za MTF

Studentski dom PG: Kolić, Vojinović, Čolović, Gojačanin, Alavać, Femić, Konatar, Bojović, Konatar

Metalurško tehnološki fakultet: Doderović, Jokić, Osmajić, Milović, Rosić, Kojović, Radosavović

GRUPA B

Univerzitet Mediteran – Biotehnički fakultet 5:7 (4:3)

Strijelci: Mugoša 7, 34, Ademović 10, Vujović 12 i Turanjanin 19 minutu za Univerzitet Mediteran, Rakočević 1, Zekić 4, 37, 38, Džoganović 13, 39 i Radević u 29 minutu za Biotehnički fakultet.

Univerzitet Mediteran:  Marić, Mugoša, Turanjanin, Ademović, Vujović

Biotehnički fakultet: Džoganović, Roćen, Zekić, Rakočević, Radičević, Radević

FTH Kotor – UDG 2   10:1 (5:0)

Strijelci: Dragović 5, 7, 33, 37, 38, Pejović 10, 14, Vukovič 17, Rastoder 22 i Pavićević u 16 minutu za FTH Kotor, Seferagić u 28 minutu za UDG 2.

FTH Kotor: Petrović, Rastoder, Pavićević, Vuković, Jovanović, Maslovar, Pejović, Dragović, Spalević

UDG2: Vuković, Radončić, Džogović, Ćorović, Mrkulić, Ličina, Seferagić, Jadabić

Ekonomski fakultet – Fakultet političkih nauka 4:3 (2:2)

Strijelci: Šćekić 6, 32, Lakušić 11, Bojanić u 21. minutu za Ekonomski fakultet, Osmajlić 3, 15 i Pejović u 25. minutu za FPN

Ekonomski fakultet:  Stanković, Jokić, Bojanić, Lakušić, Šćekić, Rabrenović, Mašanović, Lukačević, Vukašinović, Vukčević, Sekulić, Radulović

Fakultet političkih nauka: Kažić, Dakić, Kruščić, Đukić, Stojanović, Osmajlić, Mirković, Pejović, Tahijović

GRUPA C

Elektrotehnički fakultet – Mašinski fakultet   3:4 (0:3)

Strijelci: Babović 25, Ristić 29 i Gašević u 32 minutu za ETF, Božović u 6, 8, 17 i 40 minutu za Mašinski fakultet.

ETF: Jovović, Šušić, Ristić, Gašević, Đokić, Svrkota, Babović, Dulović

Mašinski fakultet: Mršović, Jelovac, Čvorović, Kaljić, Bakrač, Vujošević, Božović, Radević

Medicinski fakultet – Građevinski fakultet   4:4 (1:2)

Strijelci: Mikić 5, 24, 31 i 38 minutu za Medicinski fakultet , Đurković 8, 34, Obradović 12 i Muzurović 38 za Građevinski fakultet.

Medicinski: Maraš, Kurtagić, Paunović, Stamatović, Kolašinac, Muratović, Mikić, Zejnilović

Građevinski fakultet: Vučićević, Lutovac, Đurković, Muzurović, Mićunović, Vujičić,  Minić, Nenezić, Nikolić, Obradović

Pravni fakultet – UDG 1   2:13 (1:4)

Strijelci: Džudović 18 i Mehmedović u 31 minutu za Pravni fakultet, Mugoša 5, 11, 26, 36, 39, Ramdedović 12, 29, 38, Vujović 17, 31, 34, Maraš 37 i 38 minutu za UDG1

Pravni fakultet: Todorović, Mehmedović, Bajović, Brajović, Ramdedović, Stevanović,  Lalatović,  Džudović, Nedović

UDG1: Račić, Ramdedović, Maraš, Jovanović, Koprivica, Šuković, Mugoša, Vujović, Nikolić