U subotu 17. marta odigrane su utakmice drugog kola Luštica bay Studentske lige Crne Gore u košarci.

U derbiju grupe A Elektrotehnički fakultet je, nakon startnog poraza od ekipe Fakulteta za sport i fv, upisao prvu pobjedu u grupi protiv ekipe Univerziteta Mediteran. Prvo poluvrijeme je Univerzitet Mediteran riješio u svoju korist sa osam poena prednosti da bi u drugom poluvremenu na krilima fenomenalnog Nikaljevića ETF preokrenuo i meč okončao rezultatom 52:42 i tako upisao važnu pobjedu u borbi za četvrtfinale. U pobjedničkoj ekipi Nikaljević je postigao 15 poena dok je u poraženoj ekipi najefikasniji bio Kalezić sa 16 postignutih poena.

Najuzbudljivija utakmica kola odigrana je između Univerziteta Adrija i Medicinskog fakulteta. Nakon uzbudljive borbe i igre koš za koš, Medicinski fakultet je slavio tek nakon produžetka. U pobjedničkoj ekipi blistao je Cupara sa 22 postignuta poena, dok se u poraženoj ekipi istakao Tomović sa 17 pogodaka.