Nakon startnog remija protiv Agame, i dva poraza od Nikšića i Baja Pivljanina, ekipa Studentskog doma ostvarila je i prvu pobjedu u sezoni 2016/2017. Sva tri boda osvojena su na veoma teškom gostovanju u Bijelom Polju, protiv odlične ekipe Jedinstva. Iako su i u ovaj meč ušli oslabljeni, bez kažnjenog Mirkovića, povrijeđenih Šušića, Darmanovića, Bulatovića, Asanovića, bez Popovića, Milete Vučetića i Vraneša, momci koji su otputovali na gostovanje u Bijelo Polje su ostavili srce na terenu, i zasluženo se u Podgoricu vratili sa tri boda.

Junak pobjede bio je kapiten Vučetić, koji je osim odličnih intervencija postigao i dva gola, ali svakako mora se pohvaliti i učinak svih ostalih igrača u polju. Trener Marković je postavio odličnu taktiku i već do poluvremena je bilo 3:1 u korist Studenata. U nastavku odlična igra, vođstvo od 5:1, ali je nedostatak igrača u rotaciji, učinio da domaća ekipa uhvati priključak (5:4) ali je tačku na i stavio Vučetić svojim drugim golom u poslednjem minutu utakmice.

U narednom kolu, Studenti će pred svojim navijačima dočekati ekipu Gorštaka iz Kolašina.

Jedinstvo – Studentski dom 4:6 (1:3)
Hala Nikoljac, Bijelo Polje. Gledalaca: oko 50.
Strijelci: I. Ćorović 17′, E. Ćorović  27′, 29′, Hasanović 33′ za Jedinstvo, Vidaković 7′, 25′, Vučetić 18′, 40′, Femić 19′, Radonjić 25′ za Studentski dom.
Žuti kartoni: I.Ćorović, Idrizović (Jedinstvo), Vučetić, Femić (Studentski dom).
Jedinstvo: Hasanović, F. Ćorović, E. Ćorović, I. Ćorović, Ljuca, Hot, Sijarić, Alić, A. Ćorović, Petrić, Dubak, Idrizović, Bubanja, Dangubić.
Studentski dom: Vučetić, Rakočević, Femić, Vidaković, Radonjić, Zejak, Nikolić.