Za vikend je u organizaciji Studentskog sportskog saveza Crne Gore startovao četvrti po redu Studentski kup Crne Gore  u Minifudbalu.

U balon Sali Oš „Štampar Makarije“ igrani su mečevi osmine finala i četvrtfinale a najzanimljiviji  meč  je odigran između dva poslednja šampiona ovog takmičenja, ekipa Građevinara i Ekonomije, koji su se sastali već u četvrtfinalu a slavio je Ekonomski i to nakon preokreta.

Rezultati i strijelci:

Osmina finala:

Boandžani : UDG  1:4(0:4)

Sudije: Želimir Anđelić i Predrag Mugoša

Strijelci: Damjanović u 28. minutu za ekipu Boandžani, Mugoša u 3, Maraš 5, Mrkulić 16 i Gardašević u 20.minutu za ekipu UDG

Boandžani: Kršić, Palamar, Bakija, Magdelinić, Vujošević, Damjanović

UDG:  Mrkulić, Mugoša, Marković, Maraš, Koprivica, Račić, Gardašević, Maslovar

 

LA masia : Ekonomski 1:11 (1:3)

Sudije: Želimir Anđelić i Predrag Mugoša

Strijelci: Čupić u 4.minutu za La masiu, Sekulić u 12, 33, Vukčević 15, 18, 22, 32, Mihailović 24,30, Ajković 26, Bojanić u 28 i 39. minutu za Ekonomski.

La masia: Rašović, Vuković, Kovačević, Čupić, Bulatović, Kalač

Ekonomski: Jokić, Sekulić, Vukčević, Šćekić, Bojanić, Mihailović, Ajković

 

Nesvrstani : Momačko veče 2:7 (0:3)

Sudije: Želimir Anđelić i Predrag Mugoša

Strijelci: Nurković u 36 I Vukašinović u 39. minutu za ekipu Nesvrstani, Dakić u 12, Radulović 16, Darmanović 19, Leković 29,33,38, i Bajagić u 32 minutu za ekipu Momačko veče.

Nesvrstani: Nurković, Žujović, Vukašinović, Perović, Bajčeta, Điknić, Jakšić

Momačko veče: Radulović, Leković, Darmanović, Adžić, Dakić, Miranović, Bajagić

 

Milan : Studentski dom 5:8 (2:5)

Sudije: Želimir Anđelić i Predrag Mugoša

Strijelci: Ljuca u 17, 20, 34, Kurtagić 29, Zeković 38.minutu za ekipu Milan, Konatar u 3, 12, 23, A.Vojinović 8, Alavać 10, P.Vojinović u 38, 39, 40. minutu za Studentski dom.

Milan: Ljuca, Zeković, Muzurović, Puzović, Kurtagić, Spahić, Rakočević, Bajović

Studentski dom: Kolić, Bojović, P.Vojinović, Gojačanin, Alavać, A.Vojinović, Konatar

 

Cruzeiro : La Guardia 0:3 službeno

Kole tv : GG3+ 0:3 službeno

 

Četvrtfinale:

La guardia : UDG 1:7 (1:2)

Sudije: Želimir Anđelić i Predrag Mugoša

Strijelci: Lučić u 2. minutu za La guardiu, Koprivica u 6, 39, Mugoša 16, 28, Mrkulić 27, 32, Marković u

  1. minutu za ekipu UDG.

La guardia: Bajović, Lučić, Bakrač, Rajović, Fuštić, Damjanović, Gutović

UDG:  Mrkulić, Mugoša, Marković,  Koprivica, Račić, Gardašević

 

Ekonomski : Građevinari 5:3 (1:1)

Sudije: Želimir Anđelić i Predrag Mugoša

Stijelci: Sekulić u 5, 31, 36, Vukčević 33, Ajković u 39 minutu za Ekonomski, Nenezić 7, Zekić 22, Vujičić u 24. minutu za Građevinare.

Ekonomski: Boljević, Jokić, Sekulić, Vukčević, Šćekić, Mihailović, Ajković, Mašanović

Građevinari: Miranović, Nenezić, Đurković, Lutovac, Dabović, Zekić, Vujičić

 

GG3+ : Studentski dom 1:4 (0:1)

Sudije: Želimir Anđelić i Predrag Mugoša

Stijelci: Furundžić u 23. minutu za ekipu GG3+, Gojačanin u 18, M.Čolović 29, 40, N.Čolović u 38. minutu za ekipu Studentski dom.

GG3+: Perišić, Nedović, Drobnjak, Kuč, Zindović, Furundžić, Minić, Baltić

Studentski dom: M.Čolović, N.Čolović, Gojačanin, Alavać, Vojinović, Konatar

 

Mašinski fakultet : Momačko veče 0:6 (0:3)

Sudije: Želimir Anđelić i Predrag Mugoša

Strijelci: Leković u 5, 29, Dakić 7, 39, 40, Darmanović u 14.minutu za ekipu Momačko veče.

Mašinski fakultet:  Nedović,Smolović, Nikolić, Milošević, Cihorić, Bulatović,Bubanja, Nišić

Momačko veče: Leković, Darmanović, Dakić, Milić, Rogošić, Miranović, Bajagić, Kruščić