U nedelju 17. februara odigrane su četvrtfinalne utakmice Luštica bay Studentske lige Crne Gore u futsalu.

U derbiju dana Studentski dom iz Podgorice trijumfovao je protiv ekipe Fakulteta za sport i fv iz Nikšića. U reprizi prošlogodišnjeg finala aktuelni šampion je slavio identičnim rezultatom kao prethodne godine 2:1. Nikšićani su poveli već u petom minutu golom Baćovića da bi šampion golovima Gojačanina i Nemanje Konatara u drugom poluvremenu stigao do velike i zaslužene pobjede.

Elektrotehnički fakultet će se, posle nekoliko godina stagnacije, ponovo boriti za medalje. Oni su trijumfovali protiv kolega sa Fizioterapije Igalo rezultatom 4:2, i to zahvaljujući het triku Svrkote u drugom poluvremenu.

Ekipa UDG1 do vrha je napunila mrežu Pravnog fakulteta i trijumfovala sa 9:1. Već u prvom poluvremenu bilo je jasno koja ekipa će ići u polufinale a Pravni fakultet je u finišu meča uspio samo da postigne počasni pogodak.

I Ekonomski je bio ubjedljiv. Nakon blijedog prvog poluvremena u kojem su stekli minimalnu prednost nad ekipom Fakulteta političkih nauka, u drugom su pokazali da zasluženo slove za jednog od favorita takmičenja i sa osam golova u mreži rivala slavili sa ubjedljivih 10:1.

Rezultati:

Pravni FakultetUDG1 1:9 (0:4)

Sudije: Momo Saveljić i Milutin Lukovac

Strijelci: Mehmedović 38. minutu za Pravni fakultet, Koprivica u 5, 17; Marković 9; Mugoša 13, 35; Maraš u 21, 22, 31; Mrkulić u 35 minutu za ekipu UDG1

Pravni Fakultet: Krivokapić, Dedejić, Bajović, Mehmedović, Ivanović, Nedović, Lalatović, Pejović

UDG 1: Račić, Mugoša, Marković, Maraš, Ćetković, Koprivica

Fizioterapija Igalo – Elektrotehnički fakultet  2:4 (0:0)

Strijelci : Vukićević u 31; Đurković u 33 minutu za Fizioterapiju Igalo, Svrkota u 25, 34, 37; Pajović u 26. minutu za Elektrotehnički fakultet

Fizioterapija Igalo: Dragaš, Šikmanović, Kojović, Sošić, Krejić, Popović, Vukićević, Đurković

Elektrotehnički fakultet : Jovovoić, Marković, Ristić, Svrkota, Vlahović, Pajović, Pejović, Gašević, Babović, Jovović, Jovović, Raičević

Fakultet za sport i fv – Studentski dom 1:2 (1:0)

Strijelci : Baćović u 5. minutu za Fakultet za sport i fv, Gojačanin u 29; N.Konatar u 35 minutu za Studentski dom

Fakultet za sport i fv: Kustudić, Delić, Mirković, Vuković, Roganović, Bakrač, Đukanović, Jovović, Agramović, Čvorović, Baćović, Vuksanović

Studentski dom: Kalić, Vojinović, Čolović, Gojačanin, Alavać, Čolović, Femić, S.Konatar, N.Konatar, Lj.Konatar, Bojanić

Ekonomski fakultet – Fakultet političkih nauka 10:1 (2:1)

Strijelci: Miličić u 11, 22; Ajković 19, 34; Šćekić 28, 39; Vukčević 36, 38, 37; Perović u 40. minutu za Ekonomski fakultet, Kalač u 6. minutu za Fakultet političkih nauka.

Ekonomski fakultet: Boljević, Šćekić, Nikolić, Rabrenović, Jokić, Pepić, Mašanović, Perović, Ajković, Miličić, Vukčević, Jokić

Fakultet političkih nauka: Bubanja, Kalač, Dakić, Mirotić, Đukić, Pejić, Kruščić