Minulog vikenda igrane su utakmice četvrtog kola YU Planet Studentskih liga Crne Gore u futsalu.

U derbiju grupe A Policijska akademija je savladala kolege iz Studentskog doma Nk rezultatom 5:2. Blistao je trostruki strijelac Marko Ćalasan.

U grupu B furiozna je bila ekipa Građevinskog fakulteta koja je savladala kolege sa Medicinskog rezultatom 9:3. Pobjednika je odlučio Šćepanović koji je postigao čak četiri pogotka. U istoj grupi Fakultet za sport i fizičko vaspitanje je bez većih problema savladao ekipu ETF-a rezultatom 3:0.

U drugoj ligi igran je jedan meč i završen je bez pobjednika. Pravni fakultet i Biotehnički fakultet podijelili su bodove. Meč je završen rezultatom 2:2.

I YU Planet liga

Grupa A

Studentski dom NK – Policijska akademija 2:5 (1:2)

Sudije: Momo Saveljić i Milutin Lukovac

Strijelci: Spalević u 5, Vuković u 25. minutu za Studentski dom NK, M.Ćalasan u 12, 17, 40, Radinović 30, Ralević u 35. minutu za Policijsku akademiju.

Studentski dom NK: Škiljević, Pejović, Raketić, Vujačić, Nikčević, Goranović, Vučinić, Popović, Vuković, Spalević,

Policijska akademija: Knećević, Ralević, M.Ćalasan, N. Ćalasan, Radinović, Dević.

PMF – Mašinski fakultet 3:0 službeno

Grupa B

Medicinski fakultet – Građevinski fakultet 3:9 (1:3)

Strijelci: Kurgaš u 19, Čindrak 27, Ramović u 38. minutu za Medicinski fakultet, Šćepanović u 4, 12, 33, 35, Đurović 14, 40, Radunović 30,38, Ralević 34. minutu za Građevinski fakultet.

Medicinski fakultet: Sadiković, Kurgaš, Hasković, Ramović, Stamatović, Lješnjanin, Kurtagić, Čindrak.

Građevinski fakultet: Milić, Đurović, Bujišić, Drinčić, Kosović, Šćepanović, Radunović, Ralević.

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje – Elektrotehnički fakultet 3:0 (2:0)

Strijelci: Janković u 2, Gardašević 16, Čađenović u 34. minutu za Fakultet za sport i fv.

Fakultet za sport i fv: Čađenović, Janković, Gardašević, Guberinić, Ljutica, Korać, Kovačević, Gojačanin, Prelević, Vukčević.

ETF: Dobrašinović, Boljević, Miladinović, Simunović, Čolović, Babović, Kandić, Rakić, Vukanić, Đešević.

II YU Planet liga

Pravni fakultet – Biotehnički fakultet 2:2 (1:2)

Strijelci: Žujović u 5, Delić u 32. minutu za Pravni fakultet, Bojić u 5 i 10. minutu za Biotehnički fakultet.

Pravni fakultet: Mirković, Pejović, Nešović, Vešović, Jovanović, Žujović, Jovančević, Vorotović, Delić.

Biotehnički fakultet: Ćulafić, Ječmenica, Bojanić, Bujišić, Obradović, Bojić.

ETF II – FPEP Bar 0:3 službeno

Političke nauke – UDG 0:3 službeno