Minulog vikenda u sali SKC Univerziteta Crne Gore odigrane su utakmice trećeg kola Yu Planet Studentskih liga Crne Gore u futsalu.

Debitanti u prvoj ligi, ekipa Policijske akademije, deklasirala je ekipu Ekonomskog fakulteta sa čak 9:0 nanijevši im najteži poraz u istoriji ovog takmičenja. U drugom susretu grupe viđen je zanimljiv remi ekipa Prirodno-matematičkog fakulteta i Studentskog doma iz Nikšića čiji je susret završen bez pogodaka.

U grupi B, raspucan je bio i Elektrotehnički fakultet. Oni su savladali ekipu Filozofskog fakulteta rezultatom 11:2, od čega su postigli čak osam golova u drugom poluvremenu.

U drugoj ligi važne pobjede zabilježili su Pravni  fakultet i Biotehnički fakultet.

Rezultati i strijelci:

YU Planet I liga:

Grupa A

Policijska akademija – Ekonomski fakultet 9:0 (4:0)

Sudije:  Žarko Markuš i Lukovac Milutin.

Strijelci: Đurović u 7 (autogol), Milačić 8, Kovačević 10, Bulatović 19, 37, Ralević 25, Dević 28, Ćalasan u 31 i 39. minutu za Policijsku akademiju.

Policijska akademija: Knežević, Bulatović, Dević, Milačić, Ralević, Ćalasan, Kovačević

Ekonomski fakultet: Pejović, Đurović, Veličković, Dervišević, Kovačević, Vuković, Pavlović, Mišević, Popović, Milić.

PMF – Studentski dom NK 0:0

PMF: Anđelić, Vujović, Mešter, Popović, Drobnjak.

Studentski dom NK: Škiljević, Pejović, Popović, Vujačić, Jovović, Perović, Vučeljić, Vuković, Spalević, Goranović.

Grupa B

ETF – Filozofski fakultet 11:2 (3:0)

Strijelci: Čolović u 5, 29, 30, Simonović 8, 11, Babović 26, 39, 40, Miladinović 35, Vukanić 38, Mijušković u 39. minutu za ETF, Vujović u 35, Bubanja u 38. minutu za Filozofski fakultet.

ETF: Dobrašinović, Bolević, Miladinović, Simonović, Mijušković, Vukanić, Babović, Đešević, Kandić.

Filozofski fakultet: Pupović, Vujović, Mirjačić, Stanić, Perović, Bubanja.

Građevinski fakultet – Fakultet za sport i fizičko vaspitanje 3:4 (2:2)

Strijelci: Šćepanović u 5, Radunović u 11 i 25. minutu za Građevinski fakultet, Vukčević u 2, 20, 38, Savović u 35. minutu za Fakultet za sport i fv.

Građevinski fakultet: Miličić, Bujišić, Radunović, Kosović, Drinčić, Šćepanović, Uković, Duković, Ralević.

Fakultet za sport i fv.: Čađenović, Vukčević, Savović, Baćović, Kokač, Janković, Gardašević, Prelević, Ljutica, Gojačanin.

YU Planet II liga:

Biotehnički fakultet –  Fakultet političkih nauka 7:3 (3:2)

Strijelci: Obradović u 12, 14, Bujišić 15, 25, Ječmenica 33, Marović 39, Ćulafić u 40. minutu za Biotehnički fakultet, Miranović u 8, Bulatović u 19 i 31. minutu za FPN.

Biotehnički: Ćulafić, Ječmenica, Manović, Bujišić, Obradović, Marović.

FPN: Nikolić, Dragićević, M.Miranović, Bulatović, Radović.

Pravni fakultet  – ETF II 3:1 (1:0)

Strijelci: Nešović u 10, Žujović 25, Vešović u 33. minutu za Pravni fakultet, Kovačević u 38. minutu za ETF II.

Pravni fakultet: Mirković, Žujović, Vešović, Nešović, Pejović, Rubežić, Jokanović.

ETF II: Kovačević, Ilić, Babović, Rovčanin, Kasumović, Mijušković, Burdzović.

UDG – FPEP Bar 3:0 službeno