U nedelju, 10. Decembra  u Sali SKC Univerziteta Crne Gore odigrano je pet preostalih utakmica osmine finala Lustica bay Studentske lige Crne Gore u futsalu.

Iznenađenje dana priredili su studenti Biotehničkog fakulteta. Oni su pobijedili favorizovanu ekipu Mašinskog fakulteta rezultatom 2:1. Prvih desetak minuta igralo se čvrsto, izjednačeno i sa dosta promašaja sa obe strane. Džoganović je u 11. minutu donio prednost Biotehničkom fakultetu i sa tim rezultatom se otišlo na odmor. U nastavku, opsada gola Biotehničkog fakulteta. Ređale su se šanse mašinaca ali do gola nisu mogli. Biotehnički je kontrama pokušavao da poveća prednost ali je golman mašinaca bio na visini zadatka. Mašinski je izjednačio u 39 minutu i to nakon šestog faula Biotehničkog fakulteta pa se činilo da će penali odlučivati o putniku u četvrtfinale. Tako nije mislio Radević koji je bio na pravom mjestu 25 sekundi prije kraja meča za neopisivo slavlje i najveći uspjeh u dosadašnjim studentskim takmičenjima futsal ekipe Biotehničkog fakulteta.

I Medicinski fakultet je iznenadio pobijedivši favorizovanu ekipu PMF-a. U prvom poluvremenu igralo se bojažljivo i bez puno šansi. U drugom poluvremenu Čelebić je donio prednost ekipi PMF-a da bi samo minut kasnije izjednačio Bubanja, a isti igrač je i donio prednost Medicinskom fakultetu sedam minuta prije kraja susreta. Pokušavali su PMF-ovci preko Popovića i Kršića, poslednjih 2 minuta i igrom bez golmana, ali to im se obilo o glavu u poslednjem minutu pa je Paunović iskoristio nepažnju i golom sa svoje polovine na prazan gol donio svojoj ekipi prolaz u četvrtfinale.

Četvrtfinale su izborili i Fakultet za sport i fv, Studentski Dom PG i Ekonomski fakultet. Četvrtfinalni mečevi će se odigrati u narednom semestru.

Svi rezltati i stijelci:

Fakultet za sport i fv – Elektrotehnički fakultet 6:0 (2:0)

Sudije: Momo Saveljić i Milutin Lukovac

Stijelci: Delić u 3, Čvorović u 7 i 34, Cicmil u 25, Varagić u 27 i Bakrač u 31 minutu za Fakultet za sport i fv.

Fakultet za sport i fv : Đurković, Šćekić, Markišić, Čvorović, Baćović, Cicmil, Kostić, Varagić, Stanović, Bakrač, Delić

Elektrotehnički fakultet: Jovović, Gašović, Dobrović, Radonjić, Svrkota, Babović, Zejak, Dulović

Univerzitet Mediteran – Studentski dom PG 0:3 (Službeno)

Medicinski fakultet – Prirodno-matematički fakultet  3:1 (0:0)

Sudije: Momo Saveljić i Milutin Lutovac

Strijelci: Bubanja u 29 i 33, Paunović u 40 minutu za Medicinski fakultet, Čelebić u 28 minutu za PMF.

Medicinski fakultet: Lutovac, Kurtagić, Bubanja, Paunović, Kolašinac, Muratović, Zejnilović

Prirodno matematicki fakultet: Vukićević, Kršić, Popović, Marković B., Čelebić, Marković L.

Pomorski fakultet – Ekonomski fakultet 0:3 (Službeno)

Biotehnički fakultet – Mašinski fakultet 2:1 (1:0)

Sudije: Žarko Markuš i Gvozden Loncović

Strijelci: Džoganović u 11 i Radević u 40 minutu za Biotehnički fakultet, Božović u 39 minutu za Mašinski fakultet.

Biotehnički fakultet: Roćen, Džoganović, Zekić, Radičević, Radević, Vuković

Mašinski fakultet: Mršović, Baltić, Bjelović, Simonović, Rakočević, Kaljić, Jelovac, Bakrač, Božović, Radević