Juče su u sali SKC Univerziteta Crne Gore odigrani mečevi trećeg kola Luštica bay Studentske lige Crne Gore u futsalu.

U derbiju grupe A Fakultet za sport i fv je u duelu sa dosadašnjim liderom, ekipom Filozofskog fakulteta,  trijumfovao rezultatom 2:0. U gradskom derbiju prošlogodišnji vicešampioni su tek u drugom poluvremenu slomili otpor borbene ekipe Filozofskog fakulteta i golovima Agramovića i Jovovića zasluženo preuzeli lidersku poziciju u grupi.

U grupi B buđenje aktuelnog šampiona. Studentski dom je do vrha napunio mrežu svojih rivala i ostvario ubjedljiv trijumf 13:1. Blistao je Alavać sa sedam postignutih golova.

U grupi C, Ekonomski fakultet je nakon preokreta savladao ekipu Mašinskog fakulteta rezultatom 2:1. Poveli su mašinci golom Jelovca iz slobodnog udarca što je bio i rezultat prvog poluvremena. U nastavku, opsada gola Mašinskog fakulteta. Ređale su se šanse Sekulića i Vukčevića a Perović je poravnao u 30. minutu lijepim udarcem iskosa sa desne strane. Kada su svi mislili da će to biti i konačan rezultat, Mijović pogađa u poslednjem minutu i donosi radost brojnim navijačima Ekonomskog fakulteta.

Svi rezultati i strijelci:

Grupa A

Fakultet za sport i fv – Filozofski fakultet  2:0 (0:0)

Sudije: Momo Saveljić i Milutin Lukovac

Strijelci: Agramović 27, Jovović 38 za Fakultet za sport i fv

Fakultet za sport i fv: Kostudić, Vuković, Đukanović, Baćović, Jovović, Čvorović, Agramović

Filozofski fakultet : Kovačević, Vujović, Dendić, Džindić, Čolaković, Aleksić

Medicinski fakultet – Prirodno-matematički fakultet 5:5 (3:0)

Strijelci: Mikić u 2, Zejnilović 19,36,  Radonjić 20, Muratović u 16. minutu za Medicinski fakultet,

Čabarkapa u 22, Marković u 23, 38, 39, Feratović u 31. minutu za Prirodno-matematički fakultet.

Medicinskifakultet: Mikić, Golubović, Radonjić, Muratović, Gligorović,  Zejnilović, Kurtagić, Maraš

Prirodno-matematički : Feratović, Popović, Čabarkapa, Marković, Kršić, Čelebić, Drobnjak

UDG 2 – FTH Kotor 3:8 (1:1)

Sudije: Franca Aneli i Momo Saveljić

Strijelci: Ljuca u 6, Seferagić 37 i 39 minutu za UDG2, Tomić u 10, 38, Pejović u 25, 28, 31, 40, 40. i Maslovar u 24 minutu za FTH Kotor.

Grupa B

Studentski dom – Metalurško-tehnološki fakltet 13:1(6:0)

Sudije: Gvozden Loncović i Momo Saveljić

Strijelci: Alavać u 2, 2, 4, 10, 27, 30, 35, Femić 7, 27, N.Konatar 13, Vojinović 23, 25 i 26 minutu za Studentski dom, Pejovic u 38 minutu za Metalurško-tehnološki fakultet.

Studentski dom: Bojović, Vojinović, Gojačanin, Alavać, Femić, S.Konatar, N.Konatar

Metalurško-tehnološki fakltet: Kojović, Osmajić, Radonjić, Knežević, Pejović, Doderović

Pomorski fakultet- Fizioterapija Igalo 0:3 – službeno

Fakultet političkih nauka – Elektrotehnički fakultet 1:11 (1:3)

Strijelci: Dakić u 7. minutu za Fakultet političkih nauka, Ristić u 2, 22, 38, Babović 9, 36, Pajović 18, 28, Vlahović 14, Jovović 31, 32 i 34 minutu za Elektrotehnički fakultet

Fakultet političkih nauka: Bubanja, Dakić, Kalač, Tahirović, Pejović, Kruščić

Elektrotehnički fakultet: Musić, Marković, Ristić, Jovović, Pajović, Pejović, Babović, Lukovac, Vlahović

6.       Metalurško-tehnološki fakultet * 3 0 0 3 1:20 -1

*Po članu 20 u propozicijama SLCG u futsalu za 2018 godinu, ekipama Studentskog doma, Metalurško-tehnološkog fakulteta i Pomorskog fakulteta oduzima se po jedan bod.

Grupa C

Ekonomski fakultet – Mašinski fakultet 2:1(0:1)

Strijelci: Perović u 30, Mijović u 40. minutu za Ekonomski fakultet, Jelovac u 19. minutu za Mašinski fakultet

Ekonomski fakultet: Mijović, Perović, Sekulić, Mašanović, Vukčević, Rabrenović, Jokić

Mašinski fakultet: Mršović, Rakočević, Baltić, Jelovac, Radević, Vujović, Simon, Puzović

Biotehnički fakultet – Građevinski fakultet 3:4(1:3)

Strijelci: Milanković u 5, 26, Međedović u 25 minutu za Biotehnički fakultet, Šćekić u 11, Đergović u 12, 28, Vujičić u 20. minutu za Građevinski fakultet.

Biotehnički fakultet: Roćen, Džoganović, Milanković, Međedović, Radičević, Radević

Građevinski fakultet: Blagojević, Lutovac, Đergović, Vujičić, Nenezić, Miranović, Veličković, Šćekić, Nikolić

Pravni fakultet – UDG1 3:11(1:2)

Strijelci: Nedović u 5, Lalatović 29, Mehmedović u 39. minutu za Pravni fakultet, Mrkulić u 12, 23, 32, 38, Ćetković u 17, 22, 31, 34, Maraš u 28, 34, Koprivica u 33 minutu za UDG1

Pravni fakultet: Krivokapić, Džudović, Bajović, Lalatović, Mehmedović, Ivanović, Nedović, Bektašević

UDG1: Račić, Mrkulić, Maraš, Koprivica, Ćetković