Još jedno izdanje Yu Planet Studentske lige Crne Gore u futsalu startovalo je za vikend u sali SKC UCG.

Ovogodišnje izdanje broji ukupno petnaest ekipa, od čega će se deset takmičiti u prvoj a pet u drugoj Studentskoj ligi.

U grupi A, UDG je bio furiozan. Oni su slomili otpor MTF-a tek u drugom poluvremenu a blistali su Nikola Mijušković i Srđan Drašković sa po četiri postignuta gola, za konačnih 11:5. U drugom meču grupe PMF je slavio protiv ekipe Pravnog fakulteta rezultatom 7:5.

Daleko zanimljivije bilo je u grupi B. U derbi meču Fakultet za sport je podijelio bodove sa ekipom ETF-a. Poveo je ETF, preokrenuo Fakultet za sport do poluvremena, a konačan rezultat je postavio Bogdan Babović u finišu meča za konačnih 2:2. U drugom meču grupe, Ekonomski fakultet je tek u drugom poluvremenu slomio otpor Studentskog doma iz Nikšića za konačnih 4:2.

U drugoj ligi pobjede su ostvarili Arhitektonski fakultet 7:3 protiv ekipe Filozofskog fakulteta odnosno ekipa Medicinskog fakulteta koja je slavila protiv druge ekipe ETF-a rezultatom 6:4.

I YU Planet liga

Grupa A

Metalurško-tehnološki fakultet  – Univerzitet Donja Gorica 5:11 (2:2)

Sudije: Milutin Lukovac i Veselin Čađenović.

Strijelci: Vujović u 12,  Živković 14, 29, 37, i Delić u 32. minutu za MTF, Mijusković u 1, 23, 27, 34,  Raznatović 14, Drašković 20, 29, 35, 39, i Fetić u 28. i 30. minutu za UDG.

MTF: Stojović, Delić, Živković, Marković, Vujović.

UDG: Roćenović, Marković, Fetić, Mijušković, Drašković, Ražnatović.

Prirodno-matematički fakultet – Pravni fakultet 7:5 (4:3)

Strijelci: Vujović u 1, 13, 18, 20, 34,  37,  i Drobnjak u 25. minutu za PMF, Delić u 7, 22,   Jovančević 15,  Muzurović u 17. i 38. minutu za Pravni fakultet.

PMF: Anđelić, Drobnjak, Marković, Vujović, Bulatović, Skenderović.

Pravni fakultet: Mirković, Delić, Pejović, Žujović, Minić, Nešović, Jovančević, Muzurović.

Slobodan: Građevinski fakultet

Grupa B

Ekonomski fakultet – Studentski dom NK 4:2 (2:2)

Sudije: Žarko Markuš i Veselin Čađenović.

Strijelci: Koprivica u 5, Tabaš 18, Veličković 27,  Koprivica u 29. minutu za Ekonomski fakultet, Vuković u 4 i 8. minutu za Studentski dom NK.

Ekonomski fakultet: Vujičić, Krunić, Pejović, Dašić, Mitrović, Dervišević, Veličković, Tabaš, Pavlović, Koprivica.

Studentski dom NK: Škiljević, Raketić, Vujačić, Pejović, Nikčević, Gardašević, Guberinić, Goranović, Vuković.

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje – Elektrotehnički fakultet 2:2 (2:1)

Strijelci: F.Vukićević u 9 i Savović u 15. minutu za Fakultet za sport i fv, Kandić u 3 i Babović u 35. minutu za ETF.

Fakultet za sport i fv:  Čađenović, Savović, Vujošević, B.Vukićević, S.Vukićević, F. Vukićević, Vukčević, Prelević, Ćupić, Čapović, Bajković.

ETF: Đešević, Čolović, Vukanić, Savić, Kastratović, Kandić, Babović.

Slobodan Biotehnički fakultet

II YU Planet liga

Filozofski fakultet – Arhitektonski fakultet 3:7 (2:2)

Strijelci: Vujović u 9, 14, i 31. minutu za Filozofski fakultet, Velicković u 14, 29, 37, 38, Radović 19,  Đurovic 25, Krivokapić u 27. minutu za Arhitektonski fakultet.

Filozofski fakultet: Pižurica, Vujović, Brajović, Kovačević, Pupović, Mandić.

Arhitektonski fakultet: Janjić, Kajević, Veličković, Krivokapić, Suknović, Đurović, Radović.

Elektrotehnički fakultet II – Medicinski fakultet 4:6 (1:4)

Strijelci: Boričić u 15, 32,  Rakocević 33,  Ilić u 35. minutu za ETF 2, Kurdaš u 12, 20, 38, Čindrak 16, Hasković u 17, i 40. minutu za Medicinski fakultet.

ETF II: Babović, Bodin, Kerim, Boričić, Rakočević.

Medicinski fakultet: Sadiković, Kurtagić, Hasković, Čindrak, Kurdaš, Šljivančanin.

Slobodan: Ekonomski fakultet II