Klub malog fudbala Studentski dom, kolo prije kraja ligaškog dijela, izborio je plasman među četiri najbolje ekipe, plasman u play off i razigravanje za titulu šampiona. Studenti su neporaženi u proljećnom dijelu, zabilježili su do sinoć pet pobjeda i dva remija, a sinoć pred više od 200 gledalaca u sali Gimnazije Slobodan Škeroviću veoma borbenom i pravom derbi meču, savladali direktnog konkurenta za plasman u play off, aktuelnog šampiona – ekipu Military futsal team, rezultatom 6:5 (3:2).

Cijelim tokom meča Studenti su diktirali tempo i vodili, ali su uporni i kvalitetni igrači Vojske do samog kraja bili u igri. Poveli  su Studenti fantasstičnim golom Vidakovića iz slobodnog udarca u 4. minutu, a vođstvo je duplirao Popović u 7. minutu. Nakon tajm-auta Vojnici su imali period  bolje igre, smanjili preko Mugoše da bi Radonjić u 15. minutu iz kontra napada opet vratio prednost od dva gola razlike. Svega tridesetak sekundi prije poluvremena, Đoković se dobro snašao u kaznenom prostoru Studenata i smanjio na 3:2, što  je bio rezultat poluvremena.

I u nastavku smo gledali odličan meč, borba prsa u prsa, a nakon majstorije Vraneša Studenti opet imaju dva gola viška – 4:2 u 22. minutu. Preko Lakčevića u 28. minutu i Đokovića u 32. minutu vojnici su poravnali a u sledećem minutu Šušić pretrčava pola terena, majstorski šalje loptu u mrežu za veliko slavlje igrača i navijača studenata. U tom slavlju se malo i pretjeralo, Šušić je zaradio žuti, a Radonjić drugi žuti, odnosno crveni karton pa su studenti do kraja morali bez njega. Vođstvo nije trajalo dugo, Pušonja je nakon asistencije Lakčevića vratio egal – 5:5, sedam minuta prije kraja. Imale su obje ekipe svoje šanse pri ovom rezultatu, nešto izglednije studenti, posebno kada je Pušonja sa gol linije izbacio loptu nakon udarca Vidakovića tri minuta prije kraja meča. Vidaković je, izgleda bio predodređen da riješi ovaj meč, na 90 sekundi prije kraja uputio je jak udarac, lopta je završila iza leđa golmana Drobnjaka za novo vođstvo i slavlje. Pokušali su vojnici sa igračem-golmanom u polju, ali su Studenti odigrali odličnu odbranu i nijesu dozvolili gostima da stignu do izjednačenja.

Studentski dom – Military futsal team 6:5  (3:2)
Sala Gimnazije Slobodan Škerović, gledalaca oko 200
Strijelci: Vidaković 4′, 39′, Popović 7′, Radonjić 15′, Vraneš 22′, Šušić 33′ za Studentski dom, Mugoša 12′, Đoković 20′, 32′, Lakčević 28′, Pušonja 33′ za Military futsal team.
Žuti kartoni: Vučetić, Šušić, Femić (Studentski dom), Ivan Mugoša, Jakšić (Military futsal team).
Crveni karton: Radonjić (Studentski dom).
Studentski dom: Vučetić, Popović, Vidaković, Vraneš, Radonjić, Đurković, Darmanović, Femić, Ristić, Nikolić, Rakočević, Šušić.
Military futsal team: Drobnjak, Pušonja, Ilija Mugoša, Lakčević, Đoković, Barac, Ivan Mugoša, Zindović, Dačević, Jakšić, Pejović, Jovović, Smolović.

U poslednjem kolu, Studentski dom gostuje ekipi Titograda i od ishoda tog meča zavisiće sa koje će pozicije krenuti  u razigravanje i ko će biti protivnik u polufinalu, da li upravo Titograd ili ekipa Bajo Pivljanin.