Juče je u sali SKC UCG odigrano treće kolo YU Planet Studentske lige Crne Gore u futsalu.

U derbi meču Studentski dom iz Nikšića predvođen fantastičnim Kostom Vukovićem, savladao je Elektrotehnički fakultet rezultatom 4:2. Već na početku meča viđena su dva gola, po jedan sa obije strane, I sa tim rezultatom se pošlo na odmor. U nastavku meča identičan početak, po jedan gol u obije mreže a upravo je Vuković u 36. minutu sjajnom solo akcijom donio prednost svojoj ekipi. Tačku na ovaj susret stavio je Nikčević iz kontranapada u posljednjem minutu za konačnih 4:2 u korist Studentskog doma iz Nikšića.

U grupi A, u dinamičnom meču sa dosta trčanja i šansi, Građevinski fakultet je slomio otpor PMF-a tek u drugom poluvremenu za konačnih 4:2, dok je Pravni fakultet bravurama Luke Mirkovića uspio da sačuva pobjedu protiv kvalitetne ekipe UDG-a, za na kraju konačnih 4:3.

U drugoj ligi nije bilo većih uzbuđenja. Ubjedljive pobjede ostvarili su ETF II i Medicinski fakultet.

I YU Planet liga

Grupa A

Prirodno-matematički fakultet Građevinski fakultet 2:4 (0:0)

Sudije: Momo Saveljić i Veselin Čađenović

Strijelci: Kojović u 26, Vujović u 29. minutu za PMF, Uković u 24, Bujišić 27, Bušković 28, Drinčić u 33. minutu za Građevinski fakultet.

PMF: Anđelić, Vujović, Drobnjak, Mešter, Bulatović, Zejak.

Građevinski fakultet: Uković, Bušković, Drinčić, Kosović, Radunović, Šćepanović, Bujisić.

Pravni fakultet – UDG 4:3 (3:2)

Strijelci: Nešović u 5 i 16, Žujović 18, Vešović u 25. minutu za Pravni fakultet, Mijušković u 2 i 6, Drašković u 40. minutu za UDG.

Pravni fakultet: Mirković, Minić, Todorović, Vešović, Jovančević, Nešović, Žujović.

UDG: Nikčević, Tatar, Drašković, Nenezić, Fetić, Brajić, Mijušković.

Mijuskovic 2, 6,  Draskovic 40

Slobodan: Metalurško-tehnološki fakultet

Grupa B

Elektrotehnički fakultet – Studentski dom NK 2:4 (1:1)

Sudije: Milutin Lukovac i Veselin Čađenović.

Strijelci: Čolović u 6 i 30. minutu za ETF, Goranović u 3 i 24, Vuković 36, Nikčević u 40. minutu za Studentski dom NK.

ETF: Vukanić, Boričić, Kastratović, Čolović, Kandić, Babović, Čanović.

Studentski dom NK: Raketić, Pejović, Nikčević, Gardašević, Goranović, K.Vuković, Kontić, Vujačić.

Odloženo: Fakultet za sport i fv – Biotehnički fakultet

Slobodan: Ekonomski fakultet

II YU Planet liga

Elektrotehnički fakultet II – Ekonomski fakultet II 10:4 (3:1)

Sudije: Momo Saveljić i Veselin Čađenović.

Strijelci: Pepić u 2, 21, 23, Rakočević 12, 25, Murić 13, Mujević 25, 26, Ilić 36 i 37. minutu za ETF II, Orahovac u 1, Vojinović u 24, 27 i 34. minutu za Ekonomski fakultet II.

ETF II: Golubović, Ilić, Murić, Pepić, Mujević, Vujačić, Babović, Rakočević.

Ekonomski fakultet II: Đurović, Orahovac, Vojinović, Boljević, Živković, Perković.

Medicinski fakultet – Arhitektonski fakultet 7:1 (3:0)

Strijelci: Golubović u 5, Čindrak 9, 23, 26, Kurgaš 18, 29, Hasković u 34. minutu za Medicinski fakultet, Đurović u 26. minutu za Arhitektonski fakultet.

Medicinski fakultet: Šljivančanin, Hasković, Golubović, Kurgaš, Čindrak, Šahmanović, Kurtagić.

Arhitektonski fakultet: Janjić, Kajević, Veličković, Suknić, Đurović, Radović.

Slobodan: Filozofski fakultet