Minulog vikenda u sali SKC UCG odigrano je četvrto kolo YU Planet Studentske lige Crne Gore u futsalu.

Ekipa Ekonomskog fakulteta je lakše nego što se očekivalo slavila u derbi meču grupe B. Oni su savladali Fakultet za sport i fizičko vaspitanje rezultatom 4:2.

Od početka susreta ekonomisti su krenuli furiozno pa su već do poluvremena stekli tri gola prednosti. Fakultet za sport se odlučio za nešto defanzivniju igru a tek u finišu meča, kada su igrali sa golmanom-igračem u polju, uspjeli su da ublaže poraz.

U drugom meču grupe B kanonada ETF-a. Oni su slavili čak 12:4 protiv ekipe Biotehničkog fakulteta a blistali su David Čolović i Aleksa Rakić koji su postigli po četiri pogotka.

U grupi A ekipa Građevinskog fakulteta je savladala kolege sa Pravnog fakulteta rezultatom 3:0.

U drugoj ligi nije bilo većih uzbuđenja. Druga ekipa Ekonomskog fakulteta je slavila protiv ekipe Medicinskog fakulteta rezultatom 6:3 dok je druga ekipa ETF-a savladala ekipu Filozofskog fakulteta rezultatom 5:1.

I YU Planet liga

Grupa A

Građevinski fakultet – Pravni fakultet 3:0 (2:0)

Sudije: Milutin Lukovac i Veselin Čađenović

Strijelci: Radunović u 1 i 29, Uković u 14. minutu za Građevinski fakultet.

Građevinski fakultet: Uković, Kalač, Terzić, Milić, Ajdarpašić,  Radunović, Šćepanović, Bujisić.

Pravni fakultet: Mirković, Minić, Todorović, Vešović, Jovančević, Nešović, Žujović, Delić, Pejović, Muzurović.

Prirodno-matematički fakultet Metalurško-tehnološki fakultet 3:0 službeno

Slobodan: UDG

Grupa B

Biotehnički fakultet – Elektrotehnički fakultet 4:12 (1:4)

Sudije: Milutin Lukovac i Veselin Čađenović.

Strijelci: Popović u 7, Vukotić, 31, Bojanić u 38 i 39. minutu za Biotehnički fakultet, Čolović u 4, 5, 21, 30, Rakić 17, 23, 33, 36, Babović 20, 26, 27, Boričić u 35. minutu za ETF.

Biotehnički fakultet: Popović, Bujišić, Bojanić, Dajković, Ćalasan, Vukotić, Banjević.

ETF: Dobrašinović, Čolović, Boričić, Babović, Savić, Kandić, Rakić.

Ekonomski fakultet – Fakultet za sport i fv 4:2 (3:0)

Sudije: Veselin Čađenović i Žarko Markuš

Strijelci: Ćorović u 3, Pavlović 9, Đurović 15, Krunić u 33. minutu za Ekonomski fakultet, Veljović u 36, Caković u 38. minutu za Fakultet za sport i fv.

Ekonomski fakultet: Tabaš, Đurović, Dašić, Ćorović, Mitrović, Krunić, Veličković, Dervišević, Pejović, Pavlović, Koprivica.

Fakultet za sport i fv: Savović, Drakić, Vukićević, Caković, F.Vukićević, M.Vukčević, B.Vukićević, J.Vukčević, Čađenović, Bajković, Veljović.

Slobodan: Studentski dom NK

II YU Planet liga

Ekonomski fakultet II – Medicinski fakultet 6:3 (2:1)

Sudije: Žarko Markuš i Veselin Čađenović.

Strijelci: Kuč u 6, 26, 39, Orahovac 9, 34, Mijović u 30. minutu za Ekonomski fakultet II, Kurgaš u 8, 23, Hasković u 40. minutu za Medicinski fakultet.

Ekonomski fakultet II: Đurović, Orahovac, Kuč, Mijović, Živković, Perković.

Medicinski fakultet: Šljivančanin, Hasković, Kurgaš, Cmiljanić, Šahmanović, Kurtagić.

Filozofski fakultet – Elektrotehnički fakultet II 1:5 (1:1)

Strijelci: Femić u 19. minutu za Filozofski fakultet, Rakočević u 12, 33, 34, Murić u 21 i 25. minutu za ETF II.

Filozofski fakultet: Pižurica, Pupović, Mandić, Femić, Stanić, Brajović, Vujović.

ETF II: Golubović, Ilić, Murić, I.Pepić, K.Pepić,  Mujević, Rakočević.

Slobodan: Arhitektonski fakultet