Danas je u Multimedijalnoj sali Sportsko kulturnog centra održano XVI Studentsko prvenstvo Crne Gore u stonom tenisu. Nastupilo je ukupno 45 takmičara a igralo se u ženskoj i muškoj konkurenciji.

Marijana Pavićević sa Prirodno-matematičkog fakulteta je bez premca osvojila titulu šampiona u ženskoj konkurenciji. Ona je u finalu savladala Radmilu Potpara sa Mašinskog fakulteta rezultatom 2:0 u setovima. Treće mjesto pripalo je Bojani Đilas sa Filozofskog fakulteta.

U muškoj konkurenciji zlatnu medalju osvojio je Nikola Dobrašinović sa Elektrotehničkog fakulteta. Nakon što je slavio u polufinalu protiv Andreja Papovića, on je i u finalu bio dominantan protiv Elvina Čokovića sa Građevinskog fakulteta koga je savladao rezultatom 3:0, pa je takmičenje završio bez izgubljenog seta.

Bronzana odličja pripala su Andreju Papoviću sa ETF-a i Jovanu Đuriću sa PMF-a.