Za vikend su u sali SKC Univerziteta Crne Gore odigrani mečevi drugog kola Studentske lige Crne Gore u odbojci.

Aktuelni šampioni, ekipa Studentskog doma iz Podgorice, u derbiju kola ostvarila je pobjedu protiv ekipe ETF-a rezultatom 2:1. Nakon prvog seta u kojem su bez većih problema poveli 1:0, studenti Studentskog doma izgubili su drugi set 27:25. Sjajna igra u polju kao i fenomenalni smečevi i sa jedne i druge strane donijeli su neizvjestnost u odlučujućem setu koji je riješen pobjedom aktuelnih šampiona rezultatom 22:20.

I u drugom meču je bilo neisvjestno a nakon izgubljenog prvog seta ekonomisti su zaigrali ozbiljnije u nastavku meča pa su sa konačnih 2:1 u setovima savladali kolege sa Medicinskog fakulteta.

Studentski dom PG – Elektrotehnički fakultet 2:1 (25:14; 25:27; 22:20)

Sudije: Žižić Bogdan i Osmajić Bojana

Studentski dom PG: Bajović, V.Stojanović, Petrović, D.Stojanović, Rondović, Vojinović, Mirković, Tvrdišić.

ETF: Pilica, Novović, S.Dedić, B.Dedić, Perošević, Maksimović, Jašović.

Ekonomski fakultet – Medicinski fakultet  2:1 (16:25; 25:16; 15:8)

Ekonomski fakultet: Lečić, Marčeta, Perović, Knežević, Radulović, Piperović, Bulatović, Magdalinić.

Medicinski fakultet: Nikolić, Sutović, Jocović, Šćepanović, Popović, Mikić, Šahmanović, Nikčević, Zečević.