Juče su u sali SKC Univerziteta Crne Gore u organizaciji Studentskog sportskog saveza Crne Gore i Opštinskog studentskog sportskog saveza Podgorica odigrane utakmice prvog kola Luštica bay Studentske lige Crne Gore u futsalu.

U grupi A, aktuelni vicešampion ekipa Fakulteta za sport i fv iz Nikšića je bez većih problema savladala FTH Kotor rezultatom 7:4, dok je PMF iznenađujuće poražen od Filozofskog fakulteta rezultatom 0:3. Nikšićani su iskoristili neigranje ponajboljeg igrača PMF-a Čelebića pa su tako kontrama i polukontrama nanijeli ubjedljiv poraz ekipi PMF-a.

U grupi B iznenađenje je priredila ekipa FPN koja je sigurnom igrom lako porazila ekipu Pomorskog fakulteta rezultatom 5:2, dok je u derbiju grupe C Građevinski fakultet svoje kolege sa Mašinskog fakulteta porazio tek u finišu meča i tako zasluženo upisao prve bodove u grupi.

Svi rezultati i strijelci:

Grupa A

Prirodno-matematički fakultet – Filozofski fakultet 0:3 (0:1)

Sudije: Momo Saveljić i Gvozden Loncović

Strijelci: Čolaković u 7, 39 i Bulajić 27. minutu za Filozofski fakltet

PMF: Vukčević, Kršić, Popović, Marković, Vukčević, Stamatović, Drobnjak, Feratović, Perunović

Filozofski fakultet: Kovačević, Velimir, Vujović, Đurđević, Bujalić, Čolaković, Dendić

Fakultet za sport i fv – Fakultet za turizam i hotelijersvo Kotor 7:4 (4:2)

Strijelci: Đukanović u 7, 16, Čvorović 9. Jovović 13. Cicmil 30, i Baćović u 36 i 38. minutu za DIF,

Pavićević u 5, Rastoder 16. Pejović 30. i auto gol Kustudić u 38. minutu za FTH Kotor.

Fakultet za sport i fv: Kustudić, Vuksanović, Cicmil, Baćović, Agramović, Čvorović, Jovović, Šćekić, Đukanović, Bakrač, Krivokapić

Fakultet za turizam i hotelijerstvo Kotor: Petrović, Maslovar, Rastoder, Pavićević, Jokanović, Matunović, Pejović, Dragović, Tomić

Medicinski fakultet –  UDG 2 5:5 (2:2)

Strijelci: Mikić u 2, 37, Zejnilović 10. Kurtović 27, i Paunović u 39. minutu za Medicinski fakultet,

Radović u 5, Šofranac 15, Vuković 27, 32, Zeković u 29. minutu za UDG2.

Medicinski fakultet: Spahić, Mikić, Golubović, Radonjić, Muratović, Paunović, Zejnilović, Kurtagić, Globarević

UDG 2: Bigović, Zeković, Ljuca, Pepić, Vuković, Šofranac, Lazarević, Stijepović, Radončić

Grupa B

Fizioterapija Igalo – Metalurško-tehnološki fakultet 7:0 (2:0)

Sudije: Momo Saveljić i Milutin Lukovac

Strijelci: Dragaš u 14, 25, Vukićević 17, 27, Sošić 23, Popovic 28 i Krejić u 39. minutu za ekipu Fizioterapija Igalo.

Fizioterapija Igalo: Šikmanović, Popović, Krejić, Dragaš, Sošić, Vukićević

Metalurško tehnološki fakultet: Doderović, Lakićević, Osmajić, Knežević, Pejović, Knežević, Kojović

Studentski dom – Elektrotehnički fakultet 0:3 ( 0:0) – službeno

Pomorski fakultet – Fakultet političkih nauka 2:5 (1:3)

Sudije: Gvozden Loncović i Milutin Lukovac

Strijelci: Drašković u 9 i Dragićević u 34. minutu za Pomorski fakultet,

Dakić u 6, 9, 38, Đukić u 16. i Kruščić u 35. minutu za FPN.

Pomorski fakultet: Bajramović, Sabanić, Ceković, Dragićević, Drašković, Nikolić, Budimir, Otašević, MarkovićPlamenac, Vukasojević, Koprivica

Fakultet političkih naka: Bubanja, Đukić, MarkovićDakić, Mirković, Pejović, Takirović, Kruščić, Kalač

Grupa C

Gradjevinski fakultet – Mašinski fakultet 6:4 (1:1)

Strijelci: Lutovac u 6, 32, Vujičić u 33, 39, Miranović u 34 i Nenezić u 35. minutu za Građevinski fakultet, Simonović u 7,  Jelovac 30, Vujović 36, i Bakrač u 39. minutu za Mašinski fakultet.

Građevinski fakultet: Blagojević, Lutovac, Đerković, Miranović, Nenezić, NikolićVujičić

Mašinski fakultetRadević, Bakrač, SimonovićPuzović, Šuškavčević, VujovićRakočevićJelovac

Ekonomski  fakultet – UDG1 3:0 – službeno

Biotehnički fakultet – Pravni fakultet 2:5 ( 1:2)

Strijelci: Milenković u 7. i Radević u 37. minutu za Biotehnički fakultet, Mehmedović u 18, 19, 35, 39 i Ivanović u 38. minutu za Pravni fakultet

Biotehnički fakultet: Roćan, Džoganović, Milanković, Zekić, Radičević, Radević

Pravni fakultet: Ivanović, Mehmedović, Lalatović, Krivokapić, Džudović, Pejović, Bajović