U IV kolu Studentske lige u rukometu odigrane su dvije sjajne utakmice. Više uzbuđenja viđeno je u prvoj utakmici u kojoj su „domci“ iz Podgorice bili bolji od Kotorana. Tokom cijelog meča vodila se žestoka borba, meč je obilježio i veliki broj prekršaja i žutih kartona, ali sudijski dvojac Miljanić – Radulović su sve držali pod kontrolom. Kada je sve izgledalo da nas meč vodi u produžetke jer je na 1:45 prije kraja meča bio rezultat 15:15, „domci“ iz Podgorice su prelomili meč i sa četiri vezana gola riješili ga u svoju korist.

U drugom meču nije bilo previše uzbuđenja, Elektraši su krenuli odlično i već od samog starta nametnuli svoj ritam igre, i brzo prebolovali prošlonedeljni debakl od Ekonomista. Na poluvrijeme se otišlo sa minimalnom prednošću za elektraše, ali od prvog minuta drugog poluvremena Zindović i Perović su se utrkivali ko će dati više golova. Tako da je bilo samo pitanje sa kojom će se razlikom završiti ovaj meč.

Studentski dom KO – Studentski dom PG 15:19 (8:8)
Studentski dom KO: Bašić, Božević 4, Peković 2, Bracanović 3, Grbović, D. Piper, Došen 2, Papović, Piper N. 3, Perović, Pejović 1
Studentski dom PG: Vujković, Marojević, Lacmanović 2, Čengić 3, Dendić 2, Đuričić 4, Bracanović 5, Jelić 2, Ivanović 1.

Studenti Nikšić- Elektrotehnički fakultet 20:28 (8:9)
Studenti Nikšić: Đurović, Kustudić 6, Omerović 5, Anđelić, Stanišić 5, Bjelović 1, Rovčanin 3.
Elektrotehnički fakultet: Pajović, Grbović, Pavićević 2, Zindović 12, Burić 2, Kažić, Perović 7, Đurasović 5.

Slobodan: Ekonomski fakultet