Odbojkaši Ekonomskog fakulteta su i u II kolu Luštica bay studentske lige CG u odbojci nastavili u  šampionskom ritmu, i lako savladali ekipu Elektrotehničkog fakulteta. Ekonomisti su od početka krenuli napadački, tako da Elektrotehničari nisu imali nikakve šanse da ugroze aktuelnog šampiona. Braću Dedić i ekipu lopta nije slušala u napadu, ali ni u odbrani im nije išlo bolje.

U drugoj utakmici Biotehničari su rezultatom 2:0 savladali PMF, u prvom setu je bilo jako zanimljivo i neizvjesno. U samom finišu seta Vujičić i ekipa su uspjeli da naprave razliku od 4 poena i završe set u svoju korist. U drugom setu sasvim druga priča, Biotehničari su odmah napravili razliku od 6 poena i do kraja seta lagano uvećavali prednost.

Ekonomski fakultet – Elektrotehnički fakultet  2:0 (25:16; 25:16)
Ekonomski fakultet: Raičković, Međedović, Muhović, Mesić , Čađenović, Aranitović, Radulović, Perović, Babić, Kilibarda, Ivanović.
Elektrotehnički fakultet: Dedić S., Dedić B., Bogojević, Prelević, Medojević, Kilibarda, Matković.

Biotehnički fakultet – PMF 2:0 (25:21; 25:14)
Biotehnički fakultet: Krivokapić, Šćepanović, Rakočević, Ivanović, Vujačić, Vujičić,  Vukadinović.
PMF: Ćupić, Đaković, Jovanović, Rakočević, Rakonjac,  Kaluđerović, Peruničić, Laketić, Duborija, Mitrović, Jeličić.